Wpis z mikrobloga

Siedzę cały czas na ios16 od czasu jak czytałem, że na 17 może spadła wydajność, ale za to wzrosło zużycie baterii. Ale telefon ostatnio coraz bardziej domaga się aktualizacji. Więc pytanie czy już to ogarnęli, czy lepiej trzymać stary system póki nie wymuszą update'a?
#ios #iphone #apple
  • 8
  • Odpowiedz
@johny-kowalski

@Atraktor nigdy nie było żadnego obniżenia wydajności ani baterii


Było, raz o Apple zmuszone przez sąd w USA przyznało się do tego, ALE jednocześnie podało sensowne moim zdaniem tłumaczenie swojego postępowania. Obniżano maksymalne wartości zegarów, w iPhone z mocno zużytymi bateriami, aby nie dochodziło do ich szybkiego drenażu. Pod presją opinii publicznej Apple wydało łatkę, która przywróciła maksymalne częstotliwości, w efekcie iPhone z mocno zużytymi bateriami rozładowywały się szybciej xD

Tak
  • Odpowiedz
@Atraktor: Wciąż są bugi. Zaczynają się niewinnie – np. nie mogę czegoś przekopiować, albo wyświetlić ostatniego zdjęcia (a ostatnio telefon, nie mógł się zdecydować, ile mam procent baterii), a później leci wszystko, jak domino i mam problem nawet z wyłączeniem telefonu (by to ogarnąć), a później z jego ponownym uruchomieniem. Po tym mam spokój na ponad tydzień. Nigdy nie miałem, takich problemów na żadnym iOS. Ale i tak już trochę poprawili,
  • Odpowiedz