Wpis z mikrobloga

Razem z @cycjusz157 opracowaliśmy trochę lepszą relację, z lepszymi szczegółami, chociażby dlatego, że @SScherzo prosiła o nicki. Wrzucamy z mojego konta tym razem, wszystko widziane oczami Cyca.

A więc drogie mirki, czas na MOJE podsumowanie wykopiwa, które odbyło się wczoraj.

#!$%@?ę, więcej nie pójdę, ponieważ jest to zbieganina ludzi, którzy na dobrą sprawę powinni się leczyć, przyjmować leki ze względu na swoją chorobę psychiczną. Człowiek rozsądny powinien dobierać sobie towarzystwo - ja to robię - zadaję się z ludźmi, którzy mają ikrę, którzy potrafią się wyróżnić czymś pozytywnym, nie stalkowaniem dziewczyn, które potencjalnie mogłyby się pojawić na wykopiwie. Stalkowanie to dot. nie tylko imienia i nazwiska i profilu na fejsbuku, tylko tym czym się zajmują na co dzień, wynalezienie wszystkich kont na portalach czy to społecznościowych czy nawet na imgurze.

W związku z tym chciałbym serdecznie pozdrowić @getrag i @KKBystry mam nadzieję, że się już nigdy nie spotkamy

Do tej pory myślałem, że stulejarność szeroko pojęta na wykopie to jest bardziej kpina, po prostu ktoś sobie bekę kręci to i ja się dołączę - #!$%@? NIE. To jest najprawdziwsza prawda, wszystkie wpisy o stulejarnych podbojach wykopków są jak najbardziej prawdopodobne o czym można się doświadczalnie przekonać poznając niektórych. Ostatnio do mojej dziewczyny napisał @fledgeling próbując ją wyciągnąć na łyżwy, chciała, żebym też poszedł, nie chciało mi się, więc JAK SĄDZICIE CO JEJ TA STULEJA NAPISAŁA?!?! ŚWIETNIE, POKAŻE CI PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ.


ALBO JESZCZE #!$%@? LEPIEJ, JESTEŚMY W AKADEMIKU I KTÓRYŚ PYTA MNIE JAK ZAGADAĆ DO JAKIEJŚ PANIENKI, NO JA #!$%@?, RZUĆ W NIĄ KASZTANEM CHOCIAŻ.

Pominę już cholerny fakt, że przychodzą ludzie #!$%@?ć się, a gadają o grach, systemach operacyjnych i wszystkim z tym związanym, bo ok, jesteśmy na wykopie, taka społeczność.

Oczywiście są wyjątki - pozdro dla kumatych(nie będziemy się lizać po fiutach wrzucając poszczególne nicki), z Wami raczej kontakt mi się nie urwie i niektórzy po prostu sprawiają wrażenie sympatycznych.

#warszawa #tfwnogf #wykopiwo #gorzkiezale #stulejacontent
Pobierz
źródło: comment_8zFJ3S37yNHKI0g12QV10u3XcneYkwmC.jpg
  • 883
================================================================================================================

Na początku jest mocne wprowadzenie, potem kilka mniejszych akcji, nudy, nudy, śmieszny obrazek, napięcie wzrasta, punkt kulminacyjny, szybki spadek, nudy, nudy, nudy, dalej już tylko scrollowanie do okienka by móc się wpisać w historię.

=================================================================================================================

4/10

O ile samo opowiadanie ma potencjał, to niestety zbyt duża ilość wątków i nagłych zwrotów akcji może czytelnika lekko zniechęcić. Proponuję nakręcenie serialu na tej podstawie, gdyż mogłoby to trochę rozjaśnić sytuację i pozwolić nam
@madry_i_mieciutki: Jebne ci streszczenie, bo i tak nie mam co robić. Odbyło się w stolicy wykopiwo. Jedna grupa to stulejarzo-informatycy, druga grupa to koksiko-melanżoholicy. Podzielili się na dwie grupy, jedna gadała o linuxach, druga gadała o #!$%@? się. Nagle jeden ze stulejarzy zagadał do dziewczyny jednego z grupy koksiko-melanżoholików o coś tam z fotografii, czy malarstwa, co kiedyś wrzucała na mirko (nie chce mi się scrolować do góry xD). Koksik się
Do kawki przed pracą ponowne czytanie tego wątku w sam raz. Reasumując na wykop piwie w warszafce trzeba się #!$%@?ć, przyjść ze swymi znajomymi i śmiać się ze stulejarstwa, spiąć poślady bo obrażajo nick w sieci i fajta przenieść na real, wstawiać co się na do neta i pokazywać morde a potem płakać że ciekawi ludzie stalkują. Bronić swej kobiety jak lew przed internetowymi amantami, którzy amantami są w internecie. Aha -