Wpis z mikrobloga

Razem z @cycjusz157 opracowaliśmy trochę lepszą relację, z lepszymi szczegółami, chociażby dlatego, że @SScherzo prosiła o nicki. Wrzucamy z mojego konta tym razem, wszystko widziane oczami Cyca.

A więc drogie mirki, czas na MOJE podsumowanie wykopiwa, które odbyło się wczoraj.

P------ę, więcej nie pójdę, ponieważ jest to zbieganina ludzi, którzy na dobrą sprawę powinni się leczyć, przyjmować leki ze względu na swoją chorobę psychiczną. Człowiek rozsądny powinien dobierać sobie towarzystwo - ja to robię - zadaję się z ludźmi, którzy mają ikrę, którzy potrafią się wyróżnić czymś pozytywnym, nie stalkowaniem dziewczyn, które potencjalnie mogłyby się pojawić na wykopiwie. Stalkowanie to dot. nie tylko imienia i nazwiska i profilu na fejsbuku, tylko tym czym się zajmują na co dzień, wynalezienie wszystkich kont na portalach czy to społecznościowych czy nawet na imgurze.

W związku z tym chciałbym serdecznie pozdrowić @getrag i @KKBystry mam nadzieję, że się już nigdy nie spotkamy

Do tej pory myślałem, że stulejarność szeroko pojęta na wykopie to jest bardziej kpina, po prostu ktoś sobie bekę kręci to i ja się dołączę - K---A NIE. To jest najprawdziwsza prawda, wszystkie wpisy o stulejarnych podbojach wykopków są jak najbardziej prawdopodobne o czym można się doświadczalnie przekonać poznając niektórych. Ostatnio do mojej dziewczyny napisał @fledgeling próbując ją wyciągnąć na łyżwy, chciała, żebym też poszedł, nie chciało mi się, więc JAK SĄDZICIE CO JEJ TA STULEJA NAPISAŁA?!?! ŚWIETNIE, POKAŻE CI PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ.


ALBO JESZCZE K---A LEPIEJ, JESTEŚMY W AKADEMIKU I KTÓRYŚ PYTA MNIE JAK ZAGADAĆ DO JAKIEJŚ PANIENKI, NO JA P------E, RZUĆ W NIĄ KASZTANEM CHOCIAŻ.

Pominę już cholerny fakt, że przychodzą ludzie n-----ć się, a gadają o grach, systemach operacyjnych i wszystkim z tym związanym, bo ok, jesteśmy na wykopie, taka społeczność.

Oczywiście są wyjątki - pozdro dla kumatych(nie będziemy się lizać po fiutach wrzucając poszczególne nicki), z Wami raczej kontakt mi się nie urwie i niektórzy po prostu sprawiają wrażenie sympatycznych.

#warszawa #tfwnogf #wykopiwo #gorzkiezale #stulejacontent
TedUnabomber666 - Razem z @cycjusz157 opracowaliśmy trochę lepszą relację, z lepszymi...

źródło: comment_8zFJ3S37yNHKI0g12QV10u3XcneYkwmC.jpg

Pobierz
  • 883
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@DeReFeRencja: naprawde uwazasz ze nalezy ci sie jakies specjalne traktowanie z samego powodu ze urodzilas sie z macicą? niezle masz w głowie widzę, jakoś mnie nie dziwi że wolisz uciekac od odpowiedzi czyms takim :)
  • Odpowiedz
@TedUnabomber666: nic mnie nie w-----a bardziej niz typ kobiety dla ktorej sam fakt przynaleznosci do tej plci to powod do dumy. to ten sam, ktory uzywa okreslen pokroju: "my babeczki hehe" "co tam laski" "jestem silną kobietką" itd
  • Odpowiedz
@Gamxx: a Ty co? Pogromca feministek? Weź się ogarnij i idź zaczepiać kogoś innego. To nie ja tu robię burzę i nie ja chamsko zachowuje się względem ludzi. Pewnie kolejny pokrzywdzony przez los facet,który leczy rany przez atak kobiety na necie....porażka. Pewnie jutro jak wstanę będzie milion komentarzy od oburzonych i zakompleksionych niebieskich.. Jeden już pokazał swoje zakompleksienie @TedUnabomber666 i śmiać mi się z Was chce, że jak Wam
  • Odpowiedz
nic mnie nie w-----a bardziej niz typ kobiety dla ktorej sam fakt przynaleznosci do tej plci to powod do dumy. to ten sam, ktory uzywa okreslen pokroju: "my babeczki hehe" "co tam laski" "jestem silną kobietką" itd


@Gamxx: hahahahaha.... pokrzywdzony przez los mały chłopczyk....toć waćpan mnie rozbawił. Kobieta to, kobieta tamto, i co jeszcze mi napiszesz? Jeszcze coś masz interesującego do dodania o kobietach? No tak mam swoje zdanie i
  • Odpowiedz
A tak wyglada kwiatek Męczęnnicy cielistej (Passiflora Incarnata) - prawda, ze sliczny?

Ziele zawiera alkaloidy indolowe, flawonoidy, glikozyd cyjanogenny, fitosterole, sole mineralne, pasiflorynę. Surowiec ma działanie uspokajające. W doświadczeniach przeprowadzanych na zwierzętach stwierdzono, że męczennica znosi pobudzający wpływ a--------y, stąd stosowanie jej w leczeniu narkomanii i alkoholizmu. Najczęściej stosuje się w stanach pobudzenia nerwowego, w zaburzeniach czynności serca wywołanych bodźcami emocjonalnymi, w mało nasilonych napadach drgawek pochodzenia ośrodkowego, w dolegliwościach okresu przekwitania
  • Odpowiedz
@Gamxx: argumenty Ci się skończyły? Coś jeszcze masz zabawnego do napisania. Poszukaj więcej błędówjakCi się nudzi


@DeReFeRencja: wybacz, ale prezentujesz sobą poziom, przy którym miałbym później wyrzuty sumienia, że próbowałem i traciłem czas na coś, co jest bezcelowe. możesz uznać swoją wyższość :)
  • Odpowiedz
.Jeszcze trzeba użyć argumentów typu, to tylko baba, do kuchni etc. Żal mi Was.


@DeReFeRencja: widzialas gdzies taki komentarz? lol, gdyby dopuścić mnie na długość ręki to wszystkich takich pustaków jak ty, to bym łeb poukręcał i świat byłby w koncu normalny w pewnym stopniu.


@TedUnabomber666: nie, to byłprzykład, ale już sie przyzwyczaiłam, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem. Wystaw te rogi jeszcze bardziej, niech widzą inni ileś
  • Odpowiedz