Wpis z mikrobloga

Razem z @cycjusz157 opracowaliśmy trochę lepszą relację, z lepszymi szczegółami, chociażby dlatego, że @SScherzo prosiła o nicki. Wrzucamy z mojego konta tym razem, wszystko widziane oczami Cyca.

A więc drogie mirki, czas na MOJE podsumowanie wykopiwa, które odbyło się wczoraj.

#!$%@?ę, więcej nie pójdę, ponieważ jest to zbieganina ludzi, którzy na dobrą sprawę powinni się leczyć, przyjmować leki ze względu na swoją chorobę psychiczną. Człowiek rozsądny powinien dobierać sobie towarzystwo - ja to robię - zadaję się z ludźmi, którzy mają ikrę, którzy potrafią się wyróżnić czymś pozytywnym, nie stalkowaniem dziewczyn, które potencjalnie mogłyby się pojawić na wykopiwie. Stalkowanie to dot. nie tylko imienia i nazwiska i profilu na fejsbuku, tylko tym czym się zajmują na co dzień, wynalezienie wszystkich kont na portalach czy to społecznościowych czy nawet na imgurze.

W związku z tym chciałbym serdecznie pozdrowić @getrag i @KKBystry mam nadzieję, że się już nigdy nie spotkamy

Do tej pory myślałem, że stulejarność szeroko pojęta na wykopie to jest bardziej kpina, po prostu ktoś sobie bekę kręci to i ja się dołączę - #!$%@? NIE. To jest najprawdziwsza prawda, wszystkie wpisy o stulejarnych podbojach wykopków są jak najbardziej prawdopodobne o czym można się doświadczalnie przekonać poznając niektórych. Ostatnio do mojej dziewczyny napisał @fledgeling próbując ją wyciągnąć na łyżwy, chciała, żebym też poszedł, nie chciało mi się, więc JAK SĄDZICIE CO JEJ TA STULEJA NAPISAŁA?!?! ŚWIETNIE, POKAŻE CI PRAWDZIWEGO MĘŻCZYZNĘ.


ALBO JESZCZE #!$%@? LEPIEJ, JESTEŚMY W AKADEMIKU I KTÓRYŚ PYTA MNIE JAK ZAGADAĆ DO JAKIEJŚ PANIENKI, NO JA #!$%@?, RZUĆ W NIĄ KASZTANEM CHOCIAŻ.

Pominę już cholerny fakt, że przychodzą ludzie #!$%@?ć się, a gadają o grach, systemach operacyjnych i wszystkim z tym związanym, bo ok, jesteśmy na wykopie, taka społeczność.

Oczywiście są wyjątki - pozdro dla kumatych(nie będziemy się lizać po fiutach wrzucając poszczególne nicki), z Wami raczej kontakt mi się nie urwie i niektórzy po prostu sprawiają wrażenie sympatycznych.

#warszawa #tfwnogf #wykopiwo #gorzkiezale #stulejacontent
Pobierz
źródło: comment_8zFJ3S37yNHKI0g12QV10u3XcneYkwmC.jpg
  • 883
@Farrahan: no i to jest stalking i stulejarstwo. takie przegrywy powinno się tępić :p

@jombsik: nie pojazd, a stwierdziłam fakt zapewne. niech podrywa, ale niech nie pisze, że mój facet to wymoczek i że on może mi pokazać jaki jest prawdziwy mężczyzna. pojazdu na mojego faceta nie zdzierżę, dostało mu się za nic, bo jakiś stulej chciał się dowartościować
@TedUnabomber666: gurwa co za epik tret skroluje jak na jakimś #!$%@? reddicie XDDDDD a tak serio to trochę beka to większość świadomych ludzi wie jakim portalem jest wykop, dobra jest tu pare wygrywów co budujo własne domy, zarabiajo kupe kasy, ba nawet byli prezydentami XDDD ale jakieś 98% (wg danych homo homini stulejini) to raczej ludzie znudzeni życiem i szukający taniej rozrywki XD więc dlaczego ktoś dziwi się że na wykoppiwie
zakuło


@cycjusz157:

zakuć = połoączyć za pomocą kucia

zakłuć = zranić przez ukłucie

#darmoweporadyjezykowe

@antipathia: Zrozumiałbym aferę, gdyby ktoś musiał się jakoś strasznie starać, żeby zdobyć wszystkie te informacje. A przecież sama je udostępniasz w sieci dla wszystkich. Shitstorm taki, jakby koleś parkował przez miesiąc vanem na twojej ulicy i cykał ci fotki z ukrycia.