Wpis z mikrobloga

Serial zadział. Podobał mi się i zachęcił do zagrania. 1 i 2 niezbyt mi pasują chyba przez widok z góry. Jakos nie ciagnie mnie do gier tego typu. Pasował mi znowu NV i 4. Klimat faktycznie nieco inny i może ... mniej mroczny, ale NV był dobra grą. 4 to też był spoko, bardzo fajny reskin Skyrima. Wrócę na chwilę do 4 ale ...

tutaj moje pytanie: czy 76 jest dobra grą? Pamiętam skandal kiedy to wyszło. Opinie że gra to straszna nuda i bieda. Później wyszły aktualizacje i podobno miało się poprawić. Jak to wygląda obecnie?

#fallout #gry
  • 8
  • Odpowiedz
@Kemo: warto :) ja teraz gram i jest super, ostatni raz grałem 4 lata temu no i widać, że sporo poprawili
dzisiaj trafiłem na ten filmik, polecam przed kupnem
acidd - @Kemo: warto :) ja teraz gram i jest super, ostatni raz grałem 4 lata temu no...
  • Odpowiedz
via Wykop
  • 1
@GrubyJoshi @acidd @qciek
Dzięki za podpowiedzi. Widzę że 76 już nie jest na promocji na Steam. Pewnie jednak nie długo znowu będzie, wtedy zakupię

@merriweatherpostpavilion Czekając na promocję 76 zobaczę jeszcze raz jedynkę, ale podejrzewam, że znowu się odbiję. Gdy z takim widokiem do mnie nie przemawiają. Fallout, Baldur czy Neverwinter, nigdy nie były w stanie mnie przyciągnąć na dłużej. Co jest w sumie dziwne bo kiedyś zagrywałem
  • Odpowiedz


@Kemo: Koniecznie daj szansę 76. Gierka jest świetna. Brat grał od samego początku, ja się zdecydowałem dopiero z 3 lata temu. Gra jest jak najbardziej grywalna, bugi są, no ale myślę, że mniej niż w New Vegas, które uwielbiało wyrzucać do pulpitu :D
  • Odpowiedz