Wpis z mikrobloga

No a Jak poczytasz komentarze jeszcze wcześniejszej komu odpowiadam to może już będziesz wiedział( ͡° ͜ʖ ͡°)


@yannikto: przeczytałem i albo nie rozumiesz co piszesz, ale wydaje ci się że rozumiesz i inni też rozumieją (otóż nie), albo bierzesz jakieś srogie piguły i dla ciebie to rzeczywiście ma jakiś sens, to co napisałeś
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: Najbardziej zawsze śmieszy armia wykopowych prawiczków, która wierzy we wszystkie koniowalskie historie napisane na poziomie dla Grażyn xD Tak, i wszystko wybuchło, jak typek odchodził, a on nie obejrzał się za siebie.
  • Odpowiedz
Zgnilem z wizji chlodnego janusza trzymajacego emocje na wozy xD


@List0pad: oni tak mają. Albo darcie mordy i wymądrzanie się jako najmądrzejsi na świecie, albo siedzenie cicho xD
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: byłem kiedyś w dość podobnej sytuacji. Ex narzeczona w płacz, jej matka która ma równie kur*wską naturę zaczęła mi zarzucać, że na pewno mam inną a stary który całe życie pracował na ten burdel po prostu wyszedł.

aaa siostrunia mojej ex wybranki zdradzała swojego męża już miesiąc po ślubie XDD pie***lona skundlona familia
  • Odpowiedz
@vZGLSjkzfn: że ludziom chce się takie zarzutki pisać. Jeszcze to z końcem miesiąca XD czyli co jeszcze będą ze sobą mieszkać po czymś takim czyli chłop to jednak cuck? XD
  • Odpowiedz