Wpis z mikrobloga

@List0pad jeśli masz tylko takie skojarzenia związane z weselem to współczuję rodziny.
Wiesz, że można bawić się kulturalnie i na poziomie również z alkoholem?

@WielkiNos wiesz to kwestia skali :) dla@małego dziecka tragedia jest gdy mu ulubiony lizak wpadnie do piaskownicy.

Dla dzieciaka w podstawówce życiowym dramatem jest jak dostanie kosza od mieliście swojego
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Na niektórych weselach jak szampan jesto polany to wstążką wiążą kieliszki razem. Zgadnij kto wziął nie ten co trzeba i szaprnięciem #!$%@?ł połowe na glebe. To ja :D Podchodź do wszystkiego ze śmiechem.
  • Odpowiedz
to zrobił bym po prostu ognisko dla rodziny i znajomych. Nigdy nie zrozumiem jak można #!$%@? z 50 tysiecy na jedną noc.


@rzeznia22: I to jest zdrowe podejście do tematu, my z różową mamy teraz komunię u dziecka i wszyscy wokół #!$%@? pozamawiali jakieś sale po 250-300zł za talerzyk, a my robimy ... piknik w parku. Nie dość że znacznie taniej, to jeszcze dzieciaki nie będą się nudziły przy stole
  • Odpowiedz
@WielkiNos: smieszy mnie to robienie z siebie meczennicy i altruistki, prawda taka ze znaczna wiekszosc wesel robiona jest jedynie po to zeby kolezankom i rodzinie pekly dupska z zazdrosci, bo tamte mialy jedynie fotobudke a ta ma biale konie i golebie, no i zeby nazbierac kase z kopert.
  • Odpowiedz
I mielismy jedno z najlepszych wesel wśród znajomych (zasłyszana opinia).


@jedmar: nie wiem czy wiesz, ale każdemu się tak mówi xDDD Na pewno znajomi rozmawiali o waszym weselu dłużej niż wy je planowaliście xDD
  • Odpowiedz