Wpis z mikrobloga

Takie witaminki z grupy B jak Neurovit to ile czasu można brać? Bo biorę od ponad pół roku i dziś lekarz neurochirurg powiedział, żeby brać dalej, a mam jeszcze ze 100+ tabletek które wcześniej sam wypisał. Brałem na początku na rwę kulszową, potem miałem operację bo pękł mi krążek międzykręgowy i wywaliło jądro miażdżyste. No i tak cały czas łykam i trochę wydaje mi się, że już przydużo.
Leczenie neurochirurgiczne zakończone, mam papier, wracam do pracy ale jeszcze mam się mocno oszczędzać + mam rehabilitację.
Brałem też z pół roku temu 5 zastrzyków z tymi witaminami (Milgamma)
#zdrowie #witaminy #medycyna #lekarz #pytanie #pytaniedoeksperta #kiciochpyta
  • 10
  • Odpowiedz
  • 0
@Anomalocaracid: No właśnie wydaje mi się, że właśnie za dużo xD a mi po operacji (początek stycznia) przepisali 2 paczki po 100 tabletek (1 tabletka dziennie). A wcześniej przed operacją brałem też od innego lekarza o czym informowałem obecnego lekarza + te zastrzyki.
Może lepiej brać co 2-3 dni po jednej tabletce?
  • Odpowiedz
@Vadzior: raczej nie zaszkodzi chociaz juz predzej bralbym neurobion bo ten neurovit ma konskie ilości tych witamin, chociaz z drugiej strony cięzko je przedawkować a jak juz masz wykupione to bym je zjadł do końca
  • Odpowiedz
  • 0
@ChinChoppa: nie wybierałem sobie xD dostałem neurovit na receptę, neurobion też brałem wcześniej ale on w sumie aż takiej różnicy w składzie nie ma, z tego co pamiętam to jednej witaminy tyle samo, drugiej mniej, a trzeciej więcej xD
  • Odpowiedz