Wpis z mikrobloga

Mirki, ile u Was kosztuje wymiana opon i skąd jesteście? Bo z sezonu na sezon jest coraz drożej. Z letnich na zimowe płaciłam 120, a teraz z zimowych na letnie 130 - obwarzanek warszawski.

#wulkanizacja #opony #wymiana
  • 122
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

w sumie racja , byle później jednak nie jechać w góry bo można zostać atrakcją w lokalnych mediach. Tak samo ludzie którzy jeżdżą na narty do Włoch lub Austrii a jest ich bardzo dużo


@wojtecki2: zimą w górach w skrajnych warunkach i tak używa się łańcuchów.
  • Odpowiedz
@panthererose: 270 zł, Płock. 18" alusy, wymiana w ASO z konieczności ale i z wygody. Ale tylko dlatego ASO, bo razem z wymianą opon robię też serwis - tak mi akurat wychodzi z ilości kilometrów, że średnio raz na pół roku wymieniam olej (interwał olejowy wg. producenta to 10kkm, auto na gwarancji, więc muszę się tego trzymać). Drogo w ciul, no ale co poradzisz ;f
  • Odpowiedz
@panthererose: Gównomiasto na Podkarpaciu - przełożenie gum + wyważenie 140 zł :/ Co jest k---a, dlaczego macie tak tanio? 80 zł to biorą za przełożenie kompletnych kół u nas.
  • Odpowiedz
Czyli nie zdejmujesz ich co roku aby przeważyć? Mnie wlasnie to powstrzymuje przed całorocznymi że wolę jednak jak raz do roku mam je wyważone tak jak powinny być. Bo wiadomo opona się ściera, felga też czasem dostanie po dupie i już nie takie wyważenie


@muak47: Ty to jednak jesteś typowy motoryzacyjny wsiór. Na niczym się nie zna, nie umie jeździć, więc tirami chciały jeździć na wakacje, bo liczy się tylko
  • Odpowiedz
@panthererose: Ja ostatnio dałem 450zł za:
-4 nowe gumy na 19" felgach z czujnikami (bez programowania/wymiany) wyważone i z testem drogowym
-1 opony optymalizowana (+20zł)
-mycie kół
-pompowanie azotem.

I tak w kij drogo uważam. Chyba zmienię warsztat, bo patrząc po wpisać to ostra przeginka tam jest i to nawet jak na najlepszą wulkanizację w Wawie
  • Odpowiedz
@panthererose: Wszystko zależy od auta. Wymienialiśmy opony w 2 samochodach. W jednym wymiana 60 zł. W drugim 170 zł - ale koła 17 i alufelgi. Lubelskie i biedagmina. I z tego co czytam zapłaciłam najwięcej.
  • Odpowiedz