Wpis z mikrobloga

@Mosimir: przecież ja nie pisałem o żadnych chińczykach, gdzie Ty chcesz na chińczykach w góry jechać? Skoro rozpatrujesz tanie chinole to chyba nigdy poza miasto nie wyjechałeś :D Zimą w góry tylko i wyłącznie dobre zimówki, a na łańcuchach nie możesz jechać wszędzie.

CrossClimate 2 to wcale nie są jakieś dobre opony, fakt wywalili kupę kasy na reklamy, rankingi i sponsorowane artykuły, ale zresztą sami reklamują je jako alternatywa na
  • Odpowiedz
@voot: jeździłem na wielosezonowych Dębicach i w głębokim śniegu były bardzo dobre, tragiczną przyczepność za to miały na mokrym w okolicach zera, często przy hamowaniu wpadały w poślizg na asfalcie.
  • Odpowiedz
@ainam102: no niestety nie da się fizycznie zrobić gumy, która będzie świetna na ciepło, na zimno, na mróz, na upał, na śnieg i deszcz. Zawsze trzeba iść na jakieś kompromisy, każde opony są w czymś lepsze od innych, a w czymś innym gorsze, dlatego producenci mają tyle różnych wariantów, ja ostatnio polecałem komuś tanie i w miarę dobre zimowe Dębice Frigo 2 i tam też masz Frigo 2 i Frigo
  • Odpowiedz
@voot: To tu cię zaskoczę bo sam je mam i sobie chwalę. Znajomy w sumie pracował w wulkanizacji i przy produkcji tych opon : Cross Climate 2 i sam sobie je kupuje - też to dla mnie o czymś świadczy

Jeżeli sceny które opisałeś działy się na właśnie wielosezonówkach premium to przykro mi ale albo ktoś bajki opowiadał albo przydarzyło się to mu ze 2 razy w życiu i chciał
  • Odpowiedz