Wpis z mikrobloga

  • 560
@kidi1 poczta polska sama sobie wbiła gwóźdź do trumny każda władza dokładała jednego a pracownicy s ami go dobijają.
Nagle InPost zły, ale ukraińskiej poczcie pozwolili wejść na nasz rynek. Zagraniczne firmy podatków nie płacą a usługi i zyski mają
  • Odpowiedz
@erebeuzet: w niektórych miejscach faktycznie przydałoby się ograniczyć ilość paczkomatów.
Po co stawiać 2 paczkomaty w tym samym misjcu jak np w Biłgoraju. Po jednej stronie ulicy paczkomat stoi przy mrówce, a po drugiej stronie ulicy przy stacji shell. No i jeszcze jest 6 innych na tej ulicy.
  • Odpowiedz
  • 2
@open_or_die możliwe że jeden to za mało bo za dużo przesyłek w tym rejonie
@zzbkk pracownikom PP to się akurat nie dziwie, bo często bywało tak że nawet minimalnej nie mieli, też bym miał w dupie taka pracę
  • Odpowiedz
@erebeuzet: chyba nie mowimy o tym samym polskim optimusie, który kompletnie nic nie robił poza odsprzedażą sprzętu i wałach podatkowych? na pewno masz na myśli jakiegoś innego optimusa, który jakieś innowacje wprowadził, prawda?
  • Odpowiedz
@erebeuzet: Z tym mitem Optimusa to bym też tak bardzo nie szarżował. Optimus nie był jakoś turbo innowacyjny, były podobne firmy w Europie. Tylko on się szybko wybił na przetargach publicznych i dostawach do banków we wschodzącym kapitalizmie w Polsce i wydawało się, że jest lepszą firmą niż był w istocie. Mógłby się rozwijać w przyszłości, ale równie dobrze mógł upaść jak podobne firmy w tym czasie, jeszcze przed aferą
  • Odpowiedz
Tylko, że optimus nie wbił gwoździa do trumny Poczcie Polskiej.

@kidi1:
Ja Cię proszę. List od tłumacza przysięgłego szedł do mnie 4 dni mimo, że dzieliła nas jedna dzielnica (6,5 km).
List do wioski (~50 km) nigdy nie doszedł.
Czeka mnie wysłanie książki i komiksu do Niemiec i pewnie wyślę kurierem mimo, że kilka razy drożej.
#pocztapolska
  • Odpowiedz
  • 18
@zzbkk

@kidi1 poczta polska sama sobie wbiła gwóźdź do trumny każda władza dokładała jednego a pracownicy s ami go dobijają.

Nagle InPost zły, ale ukraińskiej poczcie pozwolili wejść na nasz rynek. Zagraniczne firmy podatków nie płacą a usługi i zyski mają


Ale urojenia chłopie. Odłóż filmy i newsy z szemranych portali, bo wpadasz w paranoje.
  • Odpowiedz
@zzbkk już jakieś szurskie teorie o tym że rząd zabije Polską firmę. Chodzi tylko i wyłącznie o paczkomaty, które zostały postawione tak że przeszkadzają. Niestety InPost swoim super pomysłem na paczkomat otworzył puszkę Pandory i teraz każda firma chce mieć swój paczkomat.
  • Odpowiedz
  • 29
@Titufe

@erebeuzet chodzi konkretnie o paczkomaty blokujące chodniki i przejścia jak coś. Mogą zacząć znikać bo zostały postawione byle gdzie xD


Wystarczy nagłówek i już banda małp traci rozum. A potem płacz, że click baity są wszędzie. No nic dziwnego, skoro wystarczy jedno zdanie żeby ludzie nie potrafiący czytać więcej niż 2 zdania dostali wścieklizny XD
  • Odpowiedz