Wpis z mikrobloga

  • 0
@wojtecki2 a ja nie, tzn. każdy sam sobie musi odpowiedzieć gdzie mieszka i jak u niego wygląda zimą.
W tym roku zaspałem, nowe auto na letnich, i cała ziemię tym przejeżdżałem a w sumie to były może 3 tyg śniegu,
  • Odpowiedz
@voot: ale tu jest sprawa taka że wielosezonówka wielosezonówce nie równa, jak już kupować coś do wszystkiego na te najlepsze (Cross Climate 2 np.) a najlepszy mix to wielosezonówka i łańcuchy jak masz drogę nie przejezdną. Jak ktoś kupuje taniego chińczyka za 200 zł za sztukę to się nie dziwię że mu nie idzie w zimę podjechać pod byle co
  • Odpowiedz
@vieniasn województwo śląskie małopolskie i podkarpackie czyli te najbardziej górzyste rejony to łącznie ponad 10 milionów ludzi więc mało nie jest, natomiast kwestie jakie opony wybrać niech każdy dostosuje do swoich potrzeb sposobu jazdy
  • Odpowiedz
@panthererose: kupiłem drugi komplet i sam wymieniam. ostatnio 2 lata temu ze 120 przełożenie. Stalówki 16 cali z czujnikiem. Zawsze to 5 zł ekstra za tpms bawi. Śmierdzące kmioty z warsztatów.
  • Odpowiedz
@Tortcebulowy: gdzie taka cena? To za wymianę opon czy tylko kół? Jeśli opon, to za jaki rozmiar? Za wymianę na 4 szt. 17" alu, mój zwyczajowy mechanik chce 180 zł, obdzwoniłem z ciekawości 2-3 inne w Hucie i usłyszałem ceny od 240 do 280 zł.
  • Odpowiedz
  • 0
@panthererose:
obwarzanek warszawski

R17 bez czujników - 40zł sztuka - 160pln
R17 z czujnikami - 45zł sztuka - 180 pln

taniej niż 35zł sztuka nie ma u mnie nigdzie w okolicy, przy czym to są warsztaty typu pan wiesław z podnośnikiem nożnym, więc niskiego samochodu tam nie zostawisz
  • Odpowiedz
@panthererose: Jeżeli w zimie nie jeździsz po górach na narty albo nie mieszkasz w Zakopanym gdzie może nasrać pół metra śniegu kup całoroczne opony. Ja już dawno zrezygnowałem z wymiany letnie/zimowe. Tylko raz do roku place parę zł za wywarzenie.
  • Odpowiedz
województwo śląskie małopolskie i podkarpackie czyli te najbardziej górzyste rejony to łącznie ponad 10 milionów ludzi więc mało nie jest, natomiast kwestie jakie opony wybrać niech każdy dostosuje do swoich potrzeb sposobu jazdy


@wojtecki2: Jakie górzyste regiony? Katowice? Kraków? Częstochowa? Autostrada do Rzeszowa? xD
  • Odpowiedz