Wpis z mikrobloga

@SaintWykopek: doszukuję się bezsensownego mema, bo nikt o to nie pyta.

Pytają (w ankiecie) po prostu o to, czy w ciągu ostatnich 6 miesięcy uprawiałeś seks z nową partnerką. Zabezpieczenie, lub jego brak nie ma znaczenia.

Tak naprawdę jak chodzisz po klubach i wyrywasz laski, albo jesteś tinderowcem i je rwiesz, to nie powinieneś oddawać krwi pół roku po seksie z taką tinderowa.
  • Odpowiedz
@dariuszszill: ta, zawsze jak widzę, że kierowca autobusu to niebezpieczna praca to się zastanawiam, czy ja też taką mam. Niby nie jest niebezpieczna, ale badają mnie co roku na miażdżycę , bo stanowisko decyzyjne, więc zakładam, że może się wytrącać coś co jest związane ze stresem.
  • Odpowiedz
@ApacerPL: no o jajecznicę i fajki nie pytają xd

Ja zresztą do niedawna zawsze przed oddaniem rano jadłem jajecznicę na boczku XD, ale wyniki chyba były ok, krew też, bo potem normalnie mnie przyjmowali i byli zadowoleni.

Wykopki tylko mnie kiedyś zwyzywali, że tą krew to mi wyleją do zlewu, bo sam tłuszcz będzie. Gowno będzie, jak mam normalnie zbilansowaną dietę, zdrowy tryb życia to ta krew będzie prima sort, inaczej
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: bo żadnego seksu nie ma. #pdk

Uwaga, pisałem to dnia 17.09.2011 około 4 rano. Otóż wybrałem się na domówkę, studencki czwartek motzno. Wszystko działo się 16 września 2011 r. Pewnie przeczyta to kilka osób nim to usuną, ale cóż, przynajmniej będziecie wiedzieć, wklejajcie to gdzie się tylko da! Ale wracam do domówki. Było z 20 osób, prawie cała moja grupa studenciak dziennikarstwa here. Alkohol się lał litrami, masa wódki poszła.
  • Odpowiedz
@dariuszszill: @macan ja akurat mam niebezpieczne hobby ( ͡º ͜ʖ͡º) i w tym pytaniu chodzi po prostu o to, żeby takiej osobie (czyli np. kierowcy autobusu czy nurkowi) uświadomić, że powrót do pracy albo nurkowanie/skakanie na bungee/jazda rowerem po górach w ten sam dzień jest niebezpieczne, bo można zasłabnąć i stworzyć zagrożenie
  • Odpowiedz
@macan:

Pytają (w ankiecie) po prostu o to, czy w ciągu ostatnich 6 miesięcy uprawiałeś seks z nową partnerką.

Nie ma takiego pytania w ankiecie. Jedyne pytanie odnośnie seksu to jest "czy Twój partner/partnerka" przebywał za granicą w przeciągu ostatniego roku i gdzie to było.
  • Odpowiedz