Wpis z mikrobloga

#bieganie #bieganiezwykopem #sport #zdrowie #nerwica #przegryw #gownowpis #lekarz #niebieskiepaski
Hej,
Mam 29lat waga 89kg przytyłem bo biorę antydepresanty na depresję i nerwicę. Od szkoły średniej nie uprawiałem sportu. #!$%@? jestem ze tyje po lekach. Zacząłem najpierw od marszy aby przyzwyczaić organizm. Zrobiłem dwie przechadzki w poniedziałek i wtorek. Jakieś 4/5km. Zauważyłem że mam dość mocne bóle w miejscu jak na zdjęciu. Czy to normalne? Dodatkowo zrobił się siniak mimo, że nigdzie się nie uderzyłem. Bardzo mocno mi doskwiera ból dodatkowo w stawie kolanowym. Nie wiem co o tym myśleć. Lekarz dopiero za 3tyg
mathias-norach - #bieganie #bieganiezwykopem #sport #zdrowie #nerwica #przegryw #gown...

źródło: 1000001364

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
@mathias-norach: Tak jak pisze kolega wyzej. Jak dasz wiekze obciazenie niz zwykle to miesnie musza przywyknac. Mnie okolice kolan z dobry miesiac bolaly.. Ale smarowalem masciami i zaciskalem zeby i biegalem i przestalo bolec. Musisz wytrzymac ten okres. Albo chodzic mniej i stopniowo zwiekszac odcinki
  • Odpowiedz