Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, co za pokolenie...
Zabrałam młodszego pasierba na rolki - dzisiaj pierwsze wyjście z domu po ospie. Pogoda cudna, trzeba skorzystać.
Kask, ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki, a ten mały cymbał się wyrżnął tak, że go w szpitalu teraz składają do kupy. Wziął i mi piątek #!$%@?ł.
Jakby grał w CSa do by mu się pewnie nic nie stało.

#dziecko #rodzicielstwo #sport #gorzkiezale
  • 186
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: no co, wypadek, co tak srasz żarem. Ważne żeby nie robić mu wyrzutów za to, bo się zrazi, a ty po tym poście traktujesz go jakby to zrobił celowo. Niezła ta empatia kobietek jak tak na 9latka skaczesz na anonimowym forum, bo śmiał mieć wypadek
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: to ty mu #!$%@?łaś piątek i następne dni. On cię wziął na rolki, czy ty jego?

Dorośli ludzie biorą pedalskich instruktorów do podnoszenia ciężarków na siłce, ale to gówniak lvl 9 jest winny tego, że się #!$%@?ł xD
  • Odpowiedz
  • 0
@onepnch dokładnie. A co najwyżej szło się, z takim poszkodowanym, całą ekipą na pogotowie ( tak, tak. Dla nie znających dawnych czasów, to stacja pogotowia robiła za SOR ), żeby go poskładali.
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: Matyldo, rozumiem twój tok rozumowania, ale... Czy twoja frustracja nie wynika czasem z faktu, że jednak czujesz się współodpowiedzialna za ten WYPADEK, bo nie upilnowałaś go? Coś tu śmierdzi i nie są to moje onuce. Partner ma pretensje? Może całkiem uzasadnione?
  • Odpowiedz
@Linnior88 na czym ma polegać „lepsze pilnowanie” w przypadku jazdy 9-latka na rolkach. Albo powiedzmy na rowerze. Chętnie się dowiem bo póki co mam jedynkę 7-latka i też się czasem gdzie przewróci co pewnie twoim zdaniem oznacza że go nieodpowiednio pilnuję. Ale chce być lepszy więc doradź!
  • Odpowiedz
Wielkie mi mecyje. Polamac na rolkach mógl się nawet mistrz świata, różnie bywa ważne żeby się nie zniechecac (po tym można oceniać młodego, ale nawet gdyby płakał to nie powód żeby go wyśmiewać). Czy dzieciak ma pretensje albo matka? Na razie to Ty masz pretensje do świata i dzieciaka ze to się stało. Może się okazać że tylko Ty histeryzujesz.
  • Odpowiedz