Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, co za pokolenie...
Zabrałam młodszego pasierba na rolki - dzisiaj pierwsze wyjście z domu po ospie. Pogoda cudna, trzeba skorzystać.
Kask, ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki, a ten mały cymbał się wyrżnął tak, że go w szpitalu teraz składają do kupy. Wziął i mi piątek #!$%@?ł.
Jakby grał w CSa do by mu się pewnie nic nie stało.

#dziecko #rodzicielstwo #sport #gorzkiezale
  • 186
@Matylda_Megara: Dobra z ciebie mama, trzeba uczyć od małego że życie to nie tylko sukcesy ale również porażki bo w przeciwnym razie wyrośnie z niego ciamajda taka jak mój 23 letni kuzyn. Ojciec za niego jeździ autem na przeglądy bo ten nie wie jak to ogarnąć :D, do pracy praktycznie nie chodzi bo nic w życiu nie potrafi zrobić i szkół tez nie pokończył
@xionze to smutne, że do tego wieku jeszcze nie ogarnąłeś życia za siebie.
Któreś z was w końcu odetnie twoja pępowinę?
Albo ty byłeś prowadzany na smyczy na dwór albo cię hodowała w piwnicy ze strachu, że sobie coś zrobisz.Nie znam żadnego dziecka, które by sobie czegoś nie zrobiło przy uprawianiu sportu albo jakiejkolwiek aktywności ruchowej. Gdybyś był dzieckiem jak inni, których się nie helikopteruje, toj byś nie #!$%@?ł takich durnot nazywając
@Matylda_Megara: poczekaj! To Ty wykorzystałaś wypadek jednego dziecka żeby wyśmiać całe pokolenie, prawda?
Nic nie jest upośledzone w dziecku, że zaliczył glebę. Upośledzone są twoje posty wykorzystujące dziecko dla uzyskania atencji.