Wpis z mikrobloga

Ja #!$%@?, co za pokolenie...
Zabrałam młodszego pasierba na rolki - dzisiaj pierwsze wyjście z domu po ospie. Pogoda cudna, trzeba skorzystać.
Kask, ochraniacze na kolana, łokcie i nadgarstki, a ten mały cymbał się wyrżnął tak, że go w szpitalu teraz składają do kupy. Wziął i mi piątek #!$%@?ł.
Jakby grał w CSa do by mu się pewnie nic nie stało.

#dziecko #rodzicielstwo #sport #gorzkiezale
  • 186
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: Tak, a jakby siedział tylko i grał w cs-a, to by go wszystkie możliwe choroby zaczęły dopadać zaraz po dwudziestce, od siedzenia na dupie. Chciałaś dobrze. Teraz dzieci są niedołężne, trzeba im znajdować aktywności ruchowe jak dla 80-letnich dziadków :D.
  • Odpowiedz
@GhostofChristmasPast: najlepsze że ta laska wcale nie ma wyrzutów sumienia że to dziecko sobie coś zrobiło tylko wręcz kipi nerwami a ludzie jeszcze pod to klaszczą , co się stało ze społeczeństwem ? Wyobraźcie sobie że przy niej się polamal mąż i nazywa go publicznie niedorajda i że jej problemów narobił zamiast się nim przejąć i opiekować jak może
Szokujące że ktokolwiek jej klaszcze
Wycze wam takich "żon i partnerek
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: Ale tu nie chodzi o to, że masz chuchać dmuchać i przytulać dziecko, albo, że wychodząc gdzieś z nim masz nie spuszczać z niego wzroku choćby na moment, tylko o to, że wyskakujesz tu z jakąś swoją frustracją i agresją i masz pretensje do dzieciaka, że złamał sobie rękę, jakby zrobił to specjalnie. Wypadek może przydarzyć się każdemu, nawet wyczynowcowi, każdy może ulec wypadkowi i złamać sobie rękę. W
  • Odpowiedz
@Matylda_Megara: "kiedyś to było kiedyś to dzieci były twarde " kiedyś się lało babę po pysku i ciekawe dlaczego nie tęsknicie za tymi czasami
Co za ludzie i się dziwić że wszędzie znieczulica i jeden drugiemu nie pomoże
Co się do cholery z wami ludzie dzieje
Gdybym ja była na twoim miejscu to bym pewnie miała duże wyrzuty sumienia i była u tego dziecka w szpitalu
  • Odpowiedz
Dzieciak ma 9 lat prawie,


@Matylda_Megara: 9 lat i musi na dwór z opieką wychodzić? To niezły cyrk xd z reguły to od 6-8 roku życia dzieci same sobie po dworze latają.
  • Odpowiedz
a ten już nieźle jeżdżąc, się wywalił i złamał rękę.


@Matylda_Megara:
Ludzie mają durny odruch podpierania się ręką przy upadkach, podczas gdy kompletnie nie nadaje się ona do wytłumienia przeciążeń przy takim upadku. Leci nadgarstek, łokieć, bark, a czasem nawet kości przedramienia.
  • Odpowiedz