Wpis z mikrobloga

Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD
1. Single praktycznie wykluczeni czyli jako 30letni facet zarabiajacy np 8000zł nie masz szans na mieszkanie w mieście i tym samym jesteś wykluczony z przyszłego tworzenia związku, rodziny i produkcji ilości Polaków.
2. Patola z trójką dzieci może za to wziąć piękne deweloperskie mieszkanie za prawie 700 tys i płacić ratę....1375zł.
1375zł! xddd przecież przy tego typu racie to jest ogromne pole do wzrostu cen o dziesiątki procent.
A dla singla ratka 4700 <3


#nieruchomosci #kredythipoteczny #kredyt2procent
Beszczebelny - Obczajam ten kalkulator "kredytu 0%" i się śmieję xD 
1. Single prakty...

źródło: Screenshot 2024-04-12 at 08-03-44 Kalkulator Mieszkanie na Start_ Kredyt 0% – Hipoteka bez tajemnic

Pobierz
  • 298
  • Odpowiedz
@Beszczebelny: Piękne deweloperskie za 700k xDDD

Za 700k to możesz sobie 40 metrową kawalerkę z 2 pokojami co najwyżej kupić.
I na tych 40m2 wychowuj 3 dzieci, w sumie 5 osób w 2 pokojach.
To jest dopiero patola.
  • Odpowiedz
bo jeśli ktoś najpierw bierze się za płodzenie trójki dzieciaków, a dopiero potem myśli o tym że warto byłoby mieć jakiś własny dach nad głową to jest patusem.


@Xuzoun: Nie, dzieci są niesamowitym kopem i motywacją do rozwoju. Ja pierwsze dziecko miałem z żoną w kawalerce, bez oszczędności, bez auta. Po jakichś 7-8 latach mieliśmy swoje mieszkanie z 2 sypialniami i kolejnymi dziećmi, obecnie myślimy nad większym. W międzyczasie kupiliśmy 2
  • Odpowiedz
@max1991:

to na emeryturke sobie sam zarób bo moje dzieci nie będą płacić na Twoja.


Przeczytaj jeszcze raz co napisałeś. Płacę składki na swoją emeryturę, która należy mi się jak psu buda, bo obecnie z moich składek utrzymują się emeryci. To że twoje dzieci będą łożyć na moje utrzymanie nie jest ich czy twoją łaską tylko wynikową systemu emerytalnego.
Zgodzę się z tobą, ale w takim razie niech nie pobierają ode
  • Odpowiedz
  • 1
@wojtas_mks nie każdy potrzebuje topora nad głową żeby się rozwijać ¯_(ツ)_/¯ wystarczy mi chęć do komfortowego życia.

Bardzo to mądre, robić dziecko gdy jest się jeden czterocyfrowy wydatek od wpieprzania tynku ze ścian.
  • Odpowiedz
  • 5
żony nie znajdziesz bo jesteś hejterem a nie dlatego że nie masz mieszkania w mieście


@stan-tookie-1 @sylwek2k : chłopie piszesz do gościa o którym nic nie wiecie ale nie będę was z waszej bańki wybijał :D żonę to mogę mieć nawet twoją jakby mi się chciało o ile jest minimum 8.5/10. Napisałem wpis nie ze swojej perspektywy tylko dobra ogółu. Cały ten program jak i poprzedni bk2% który też wziąłem bo tylko
  • Odpowiedz
@mrcino na 40m2 robisz sobie trójkę niemowlaków, po czym w przeciągu roku bierzesz bk0 i przeprowadzasz się do czegoś większego, gdzie problem? Niemowlak nie potrzebuje własnego pokoju od razu xD
  • Odpowiedz
Ktoś kto robi dzieci nie mając zapewnionego lokum

Może mieszkać z rodzicami w dużym domu i chcieć wyjść na swoje, może wynajmować mieszkanie, może #!$%@? na 1000 różnych sposobów mieć zapewnione lokum.

i nie ma możliwości zapewnić im godnych warunków bez pomocy Państwa jest patusem, nie ma z czym tutaj dyskutować.

80% polaków nie ma możliwości żyć godnie na kredycie, wszyscy którzy nie są #programista15k to patusy?

@Wraczek:
  • Odpowiedz
  • 7
kogo nazywasz patolą - mam 3-kę dzieci, w tamtym roku w PIT 3'ka z przodu przychodu.


@InzynierSieci: przeczytaj moje kolejne wpisy, wlaśnie jest tak jak mówię, chłop z trójką dzieci jest zazwyczaj bardzo majętny z porządną rodziną i ty to potwierdzasz. To po co obywatele mają dopłacać do takiego milionera? Nie potrzebujesz.
Za to patola z trojką dzieci skorzysta.
  • Odpowiedz
single

Patola z trójką dzieci

@Beszczebelny: Samotny facet niezdolny do założenia związku to poszkodowany "singiel", za to ten normalny z partnerką i dziećmi to "patola" xD Clown world
  • Odpowiedz
@WielkiPowrut88:

Tyle że oni też będą brali te emerytury, 13 i 14. Przy czym będą na nie pracować nie ich dzieci i krąg się zamyka.


Więc może warto było by pomyśleć nad nowym systemem? Kto by się spodziewał że system wymyślony przez Bismarcka w XIX wieku kiedyś zacznie upadać. Społeczeństwo się rozwija, ludzi zauważają że można spełniać się w życiu na wiele sposobów, kariera, podróże, czas wolny, co w tym złego?
  • Odpowiedz