Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Chodzę dość często na #sauna i powiedziałem o tym mojej dziewczynie, z którą jestem w świeżym związku (niecałe 3 miesiące). Ona zaproponowała, żeby pójść razem. I tu pojawia się głupi problem:
- normalnie rozbieram się na saunie do naga, ale przy niej bym się krępował. Nie widzieliśmy się jeszcze nago i byłoby dziwnie widzieć się za pierwszym razem nago akurat w takich okolicznościach. Nie chcę też wyjść na jakiegoś desperata próbującego na siłę przełamywać bariery między mną a nią
- z kolei jak ubiorę kąpielówki, to też będzie dziwnie. Przy obcych ludziach szedłbym nago, a przy własnej dziewczynie zakładać kąpielówki? Też jakieś takie dziwne

Którą wersję polecacie wybrać? Pogadać z nią o tym przed czy po prostu zrobić tak jak zdecyduję?

Dylemat może dziecinny jak na chłopa, któremu bliżej 30-tki niż 20-tki, ale serio mam wrażenie, że cokolwiek nie zrobię, to będzie źle.

#zwiazki #rozowepaski #niebieskiepaski #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #randkujzwykopem #nagosc #relacje #psychologia #kiciochpyta #pytaniedoeksperta



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: Nighthuntero
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 23
@mirko_anonim: A co na jakie sauny ty chodzisz że trzeba być nago. O na mokro to owszem wchodzi się na golasa Ale jest duża para. Natomiast na suchą to i tak musisz mieć kurna ręcznik na którym walisz swoją spoconą dupę i drugi ręcznik musisz mieć pod nogi jeżeli siedzisz wyżej niż na pierwszym stopniu. A swoją drogą jak masz dziewczynę od trzech miesięcy i masz takie obawy to może nie
Ona zaproponowała, żeby pójść razem

Nie chcę też wyjść na jakiegoś desperata próbującego na siłę przełamywać bariery między mną a nią


@mirko_anonim: powiem ci prosto z mostu: ta relacja albo się rozpadnie, ale staniesz się pantoflem rodem z internetowego klasyku "polski mesi i papier", bo tak kończą relacje takich męskich p*zd jak ty. przeczytaj sobie jeszcze raz co napisałeś: laska sama daje ci zielone światło, a ty robisz na wykopie chlip
3 miesiące to trochę za wcześnie na to imo


@mirko_anonim: to pisz, że czekasz do ślubu xD

Jak po 3 randce nie ma cimci rimci to niech różowa spada. 30 lat, 3 miesiące w związku i nago baby nie widział i pisze, że to jeszcze za wcześnie xD Weź ty się szanuj chłopie, bo nikt nie będzie

Co do sauny, to oczywiście, że nago. Poinformuj ją wcześniej, że wszyscy tak tam
via mirko.proBOT
  • 0
Anonim (nie OP): Zamiast zbijać się z OP-a, że ma dziwny związek, to mu doradźcie coś konkretnego @programista15cm @zygiartpl @czescmampytanie @kasiknocheinmal. Poza tym nie rozumiem dlaczego dziwny, każda relacja rozwija się swoim tempem.

Moja rada: pogadaj z nią po prostu.


· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował:
Zamiast zbijać się z OP-a, że ma dziwny związek, to mu doradźcie coś konkretnego


@mirko_anonim: przecież tu nie chodzi o to że ma zrobić A albo B, tylko o to że problem jest o wiele głębszy bo coś w jego rozwoju psychicznym poszło nie tak. i tego nie naprawisz jednym komentarzem na wykopie tylko latami pracy.