Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pozpozi: w drugą stronę nie jest lepiej. Szukam kombi i jak patrzę po okolicy i widzę Dacię Lodgy 2019 rok za 50k z 0.9 tce pod maską to mnie kukle swędzą ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Koniec końców chyba skończę z nowym autem xD
  • Odpowiedz
@pozpozi: na co komu twój ulep z USA. Którego nawet czarnuchom nie opłacało się naprawić i sprzedali polaczkowi. Za rok wyjdzie rdza i będzie g---o warte. Wam serio się wydaje że rozbitek jest wart tyle samo po naprawie co normalny samochód?
  • Odpowiedz
@pozpozi: źle to rozegrałeś, trzeba było odpowiedzieć, że masz dwójkę chorych dzieci , jedno z porażeniem mózgowym a drugie raka czy coś tam i że sprzedajesz auto właśnie na leczenie i że liczysz, że kupujący coś jeszcze dorzuci bo leczenie drogie...
  • Odpowiedz
@pozpozi: Ja to już nawet czasem na takie wiadomości nie odpisuje jak sprzedaje auto bo jeszcze ani razu nie dogadałem się z panem "Daje x(jakaś gównokwota) i zabieram nawet dziś"
  • Odpowiedz
@pozpozi: mam stare auto z 2002 roku, wszystko co mogło paść już padło, porobiłem bo jeździłem tym autem do pracy i w trasy
Blacharka ogarnięta, spód zakonserwowany, przeglądy przechodzi
Jest 1 haczyk - 500 tys. przebiegu
Albo oddać po cenie złomu, albo jeździć - jeżdżę
Gaz założony, więc kolejny powód by trzymać
  • Odpowiedz
To fajnie auto dla żony kupujesz, żeby caly rok na letnich jeździła xD


@Iudex: Ja kupując auto dla siebie w---------m stare kapcie i zakładam nowe wielosezonówki, też mnie nie obchodzą jakieś dodatkowe komplety ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@ipkis123: nie wiem ziomek co Ci odpisać xD próbujesz szukać logiki tam gdzie jej nie ma. Karierę jako freethinker próbujesz zrobić?

Primo - Jakiś mirek cwaniaczek handlarz próbował o----ć OPa na hajs i zarobić kasę na prostym flipie podając jakiś powód z p---y, a Ty piszesz coś na NFZ i jakieś wywody prowadzisz, gdzie wiedzą powszechną jest, że system zdrowotny w Polsce jest niewydolny. Osoby niestety leczące się onkologicznie potwierdzą,
  • Odpowiedz
@pozpozi gośc to debil i tyle. Cena jest ustalona on o tym wie a mimo to sie kłóci. Nie stać go to niech nie kupuje, napewno znajdzie sie ktos inny kto ci kupi to auto nie robiac problemów jak małe dziecko
  • Odpowiedz