Wpis z mikrobloga

  • 1
@enteropeptydaza: nie no wiadomo, że na kluczowe treningi można ubrać karbon i nic się nie stanie. Ale ja swego czasu orałem 2 akcenty w karbonach startówkach z 400km+ przebiegiem, trzeba to zmienić ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Soothsayer jutro ide na ciągły z rytmami powinno być git, ostatnie treningi tempowe biegałem w NewBalance sprzed ery karbonu. Nogi miałem zgruzowane przez 4 dni xD Więc teraz w
  • Odpowiedz
  • 1
@WuERA: Były za 500zł na zalando.com, ale miałem jeszcze kartę rabatową -200zł to stwierdziłem że okej cena :D

Bostony 12 mam, ale one dalej mają dużo pianki ligshtstrike pro, tej samej co w adiosach pro. Tylko mają pręty z włókna szklanego zamiast karbonowego. To jest dalej szybki but, dla większości wystarczający na starty.

Ja szukam czegoś w stylu starych startówek sprzed ery karbonowej, czyli drop 6-8, pianka ok. 2,5-3cm. Czegoś
  • Odpowiedz
@aukolb: czym się różnią te od bostonów i takumi sen? Pytam bo nie chce mi się googlać a pewnie przerobiłeś temat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • 1
@Ark00: Można powiedzieć, że są najwolniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mają najmniej super responsywnej pianki lightstrike pro, która jest w 100% podeszwie buta w adios pro 3 i takumi sen i 60-65% w boston 12. W tych to tak 30-35%, tylko z przodu buta.

Poza tym nie mają żadnego systemu paliczkowego czy to jak karbon w adiosach pro, czy pręty z włókna szklanego z takumi sen
  • Odpowiedz
  • 1
@Ark00: tzn z flatów to właśnie lepsze są streakfly czy takumi. Ja właśnie chciałem kupić szybki but, ale z jak najmniejszą liczbą wspomagaczy :D
  • Odpowiedz
Ja właśnie chciałem kupić szybki but, ale z jak najmniejszą liczbą wspomagaczy :D


@aukolb: no jasne, rozumiem temat. Najlepsze buty bez zbędnych wspomagaczy to halówki z bazaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W sumie to nawet nie wiedziałem że takumi i bostony mają energy rody czy jak tam adidas nazywa te "systemy paliczkowe" ( ͡° ͜ʖ ͡°) może to dlatego że adidasa trochę
  • Odpowiedz
ale trzeba je wietrzyć z miesiąc na balkonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@aukolb: trzeba je wietrzyć cały czas. Zapach gumy z czasem ustępuje zapachowi potu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz