Wpis z mikrobloga

Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni już pytała czy może przejdziemy się jeszcze gdzieś na winko, pytała o moje FB, pytała o której kończę pracę żeby wyjść gdzieś w tym tygodniu. Myślałem, że mnie polubiła. Lol, beka, iksde.

No i znowu powrót do piekła tinderowego, umówiłem właśnie kolejną randkę. Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza. I znowu dostanę podobne wiadomości od niej (albo ghosta po prostu).

Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale
SmugglerFan - Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni...

źródło: Screenshot 2024-04-08 155458

Pobierz
  • 184
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: a masz pewność, że spotyka sie/pisze tylko z Tobą?

Rynek jest taki że kobieta dostaje kilkadziesiąt zaproszeń na randkę tygodniowo więc mało prawdopodobne by tylko z Tobą pisała...

@Maxior99: No i co, ja przecież też piszę z innymi, to jest normalne

Pół godziny po waszej kawiarni złapała matcha z 191cm bad boyem, end od story xD


Nie rozbieraj tego na to atomy, szkoda czasu .


@CheekiBreekiBandito: Szkoda czasu
  • Odpowiedz
@SmugglerFan
Wydajesz się normalny więc prędzej czy później znajdziesz taka która będzie na głowie stawała żeby z Tobą spędzać czas. Nie będziesz musiał przy niej pajacowac ani myśleć co możesz powiedzieć a czego nie.

To mógł być zwyczajny test jakich laski robią wiele choćby po to żeby sprawdzić czy będziesz za nią latał, prosił, pytał, czy po prostu pójdziesz dalej w swoją stronę mając silny mental.

Ps. Jak chcesz żeby laski na
  • Odpowiedz
@SmugglerFan:
"No i kolejny... nie widzisz kiedy to napisałem? Po randce, jak już mnie odpulnęła. Więc jak w tym może tkwić problem?"
wiem kiedy to napisałeś ale sam fakt, że to napisałeś później świadczy o Twojej desperacji. Nie zrozum mnie źle. Nie chce Ciebie atakować. Chciałem tylko podzielić się jak ja to widzę. Chyba po to napisałeś ten post aby poznać zdanie innych.
  • Odpowiedz
  • 1
@SmugglerFan: "kiedy niby poznała kogoś fajniejszego?"

Jeszcze przed randka z Tobą szerloku


@Maxior99: To po co się ze mną umówiła?

Wydajesz się normalny więc prędzej czy później znajdziesz taka która będzie na głowie stawała żeby z Tobą spędzać czas. Nie będziesz musiał przy niej pajacowac ani myśleć co możesz powiedzieć a czego nie.

@CheekiBreekiBandito: 4 lata już próbuję i nie mogę znaleźć. Umawiałem się przez ten czas z około
  • Odpowiedz
@SmugglerFan po prostu nie spasowałeś z wyglądu i cech, za mało Zarabiasz, jesteś najpewniej za spokojny, a do tego za niski wzrost i zbyt okrągła szczęka. Ale że babska "logika" wyżej stawia chłopów, którzy generują niepewność, to niestety udowodnione. Gadzi mózg, z tym nie wygrasz, powinieneś szukać takich, które nad zwierzęcym postrzeganiem świata jakoś panują.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: tzw piętno wykopu, jak siedzisz tu długo, to nawet się nie przyznajesz do konta, ale dla laski jesteś jakiś dziwny, nie ma chemii itp
Tylko jakąś mirabelka potrafiła by cię zrozumieć
  • Odpowiedz
Nie podobasz się lasce i tyle. Co tu dalej drążyć ? Miała się z tobą męczyć ? Co ty byś zrobił jakby ci się napatoczyła taka laska, co nie do końca byś chciał ?
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: stary, co Ty robisz na tych randkach? skoro się normalnie ustawiasz na spotkanie to musi być coś co je odstrasza. nie wiem może Ci z mordy wali czy coś

@Forgiveno: Dała mi do posmakowania jej ciastko i kawę. Ona próbowała moje ciastko, herbatkę. Ehh, po co odpisuje w ogóle na takie coś xd nie, nie śmierdzi mi. Nie wiem właśnie co je odstrasza. Jakaś mityczna chemia.

Nie podobasz się
  • Odpowiedz
@SmugglerFan:
Byłeś jednym z wielu facetów z którymi poszła na randkę - najwidoczniej któryś z nich bardziej spodobał się pod względem charakteru, sylwetki, twarzy, grubości portfela albo czegoś innego. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Powodów może być wiele, mogą też występować łącznie.
Jej tłumaczenie to zwykła zasłona dymna, ale mimo wszystko koniec końców zachowała się w porządku - dała tobie znać, że kończy znajomość, nie poszła w stronę
  • Odpowiedz
Bo chcę wiedzieć czemu im się nie podobam


@SmugglerFan: To akurat proste - albo nie pociągasz jej fizycznie, albo coś nie zagrało. Czasami nie da się powiedzieć co, po prostu nie i już. To nie znaczy, że możesz albo powinieneś coś w sobie z tego powodu zmieniać. Nie każda laska, którą poznasz i będzie podobała się tobie odwzajemni to uczucie, a już na pewno nie powinieneś się do niej specjalnie adaptować.
  • Odpowiedz