Wpis z mikrobloga

Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni już pytała czy może przejdziemy się jeszcze gdzieś na winko, pytała o moje FB, pytała o której kończę pracę żeby wyjść gdzieś w tym tygodniu. Myślałem, że mnie polubiła. Lol, beka, iksde.

No i znowu powrót do piekła tinderowego, umówiłem właśnie kolejną randkę. Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza. I znowu dostanę podobne wiadomości od niej (albo ghosta po prostu).

Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale
SmugglerFan - Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni...

źródło: Screenshot 2024-04-08 155458

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
W którejś wiadomości napisałeś, że nie eskalujesz dotyku jak jesteście gdzieś w kawiarni czy podobnym miejscu, a to jest znowu błąd, ponieważ warto od samego początku jasno kierować relację w seksualnym kierunku. Dążenie do bliskości, pocałunku to jest to co powinieneś robić. W ten sposób wzbudzasz emocje, a kobiety właśnie tego chcą. Chcą emocji.


@TonyChoco: Ja pierodole, wy dajecie takie rady żeby chłop trafił #!$%@? za kraty xD Co za przegrywy
  • Odpowiedz
@SmugglerFan To zagraj w otwarte karty - napisz wprost że poprosisz ją wprost o feedback. Chociaż w to trochę nie uwierzę. Napisałem Ci - jestem przekonany że nie odpisze Ci prawdy wprost. Ale zrób tę głupotę poproś żartobliwie o feedback - nie na zasadzie "co mogę zrobić żeby zdobyć ciebie/ dziewczynę taką jak Ty" raczej "zbieram feedback na temat randkowania daj znać co było OK, a co do poprawy.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: OPie odpowiedz mi szczerze - czy zdarzyła się chwila np: ciszy, gdzie przez 10, 15, 30, 60 sekund nic nie mówiliście? To jest właśnie główny powód dla którego laska pisze "chyba nie pasujemy do siebie"

Dla ciebie taka cisza może być nawet spoko, nie sprawiać u ciebie dyskomfortu ale u lasek jakakolwiek cisza na pierwszych powiedzmy 5 randkach = BRAK CHEMII. One czują się niezręcznie gdy nie mówicie jak najęci.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: ale to zdjęcie żenada totalna z tymi tekstami na podryw xD Przecież to właśnie brzmi jakby to podrywał taki typowy wykopek co wyszedł z piwnicy.

Ktokolwiek to robi nawet chad 190cm ryjec 9/10 to laska na bank od razu ma saharę między nogami, a pewnie była mokra gdy po prostu stał i nic nie mówił xD

A no i kobiety nawet te ładne i szczupłe nienawidzą gdy facet mówi o
  • Odpowiedz
@SmugglerFan Miałem kiedyś taka sytuacje, ze na randce dziewczyna sama rozwodziła sie na temat tego co będziemy robić na następnych, po czym po powrocie do domu zaczela mnie zlewać, a następnie napisala podobnie jak na screenie. Z racji, ze nie narzekałem wtedy na brak powodzenia to napisałem jej, ze #!$%@? jajca i mozemy sie dalej kumplować jeśli chce. Napisała, ze spoko, wszystko fajnie, a potem mnie poblokowala jak zacząłem spotykać sie z
  • Odpowiedz
I kobiety są wręcz zaskoczone i nieraz mi mówią, że fajnie się zachowywałem bo wszysscy faceci z którymi się spotykała od razu wyskakiwali z SEKS RUCHANIE CIPKA MACANIE ORGAZM DAWAJ BUZII


@nad__czlowiek:
rel
Moje koleżanki też często od creepów wyzywają jakichś typów z randki, a na drugą chętniej idą jeśli się nie narzucali z dotykiem
Kobiety na rynku umieją wyczuć gdy dążenie do bliskości jest naturalne, a nie przemyślane i kalkulowane
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: szkoda, że nie opisałeś całości jak to wyglądało. bo brakuje w opisie szerszego kontekstu. Z tego co zrozumiałem wychodzi na to, że wszystko było na dobrych torach, spodobałeś się i laska chciała zaszaleć bardziej tj. iść na winko i kopulować


@rtp_diov: Nie wiem niestety co miała na myśli mówiąc o tym winku, bo powiedziałem, że nie piję. Trzeba było spytać może gdzie chce to wino wypić, ehhh. Nie nastawiałem
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: OPie odpowiedz mi szczerze - czy zdarzyła się chwila np: ciszy, gdzie przez 10, 15, 30, 60 sekund nic nie mówiliście? To jest właśnie główny powód dla którego laska pisze "chyba nie pasujemy do siebie"


@nad__czlowiek: tylko jedna na jakieś 10 sekund i jadłem wtedy ciasto i piłem herbatę. Nie mam problemów z ciszą na randkach, tylko raczej z tym, że może się jakoś nienormicko zachowuję (np. za dużo
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: prosta piłka Miras - ona albo czuje siłę i wielką pałę w gaciach albo nie, tutaj nie ma logiki wielkiej, to nic nie zmienia że to myszka delikatna co lubi teatr, psy i sernik.

Ona chce wielkiego kuta*sa i męską siłę - a jak Ty służalczo się pytasz "ale co ja chlip chlip źle zrobiłem" to jesteś trup przegrany dla niej.

Powinieneś napisać jej "Twoja strata - będziesz jeszcze żałować,
  • Odpowiedz
Nie mam problemów z ciszą na randkach,


@SmugglerFan: no właśnie ale napisałem - nam jako facetom cisza nie przeszkadza, ale kobietom przeszkadza BARDZO.

Dla kobiety cisza zawsze jest niezręczna i pojawia się myśl NIE MA CHEMII TRZEBA GO SZYBKO ODRZUCIĆ

To jest jedna z takich nieoczywistych różnych między naszymi płciami..

Mówie z własnego doświadczenia a trochę związków miałem - zawsze związki miałem gdy po prostu nie było ciszy. A gdy była
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Też dostawałem takie wiadomości często po spotkaniach z Tindera i głowiłem się ciąglę, co ze mną nie tak - pomocny w wytłumaczeniu takich tekstów w stylu "nie pasujemy tam do siebie czy nie ma chemii" okazał się blackpill, z którego kiedyś się śmiałem i zrozumienie, że nie jestem właśnie chadem. ;)
  • Odpowiedz
Powinieneś napisać jej "Twoja strata - będziesz jeszcze żałować, ale mi dup* nie truj" i tyle - żeby ona wiedziała, że to dla niej realna strata że Cię odpuściła.


@Dietetyq: xDD no właśnie to brzmi jak płaczenie i urażona duma, czyli sugerowanie że jesteś przegrywem, którego jakaś losowa tinderówka zabolała. Ona po 5 godzinach już o tobie zapomni chlopie. Możesz udawać, że jesteś nagrodą ale to nie 2008 rok.

Nigdy nie
  • Odpowiedz
Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.


@SmugglerFan: to akurat da się zrobić za pareset tysięcy ( ͡° ͜ʖ ͡°) tylko rok nie będziesz mógł chodzić, biegać raczej nigdy
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: Nie no, wystrzel się z działa związków na wyspę wspaniałych kobiet i magicznie traf w tą jedyną. Na tym polega życie ziomek. Niektórzy całe przeżywają i nikogo nie mają. Albo bierz co jest, albo szukaj do skutku.
  • Odpowiedz