Wpis z mikrobloga

Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni już pytała czy może przejdziemy się jeszcze gdzieś na winko, pytała o moje FB, pytała o której kończę pracę żeby wyjść gdzieś w tym tygodniu. Myślałem, że mnie polubiła. Lol, beka, iksde.

No i znowu powrót do piekła tinderowego, umówiłem właśnie kolejną randkę. Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza. I znowu dostanę podobne wiadomości od niej (albo ghosta po prostu).

Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale
SmugglerFan - Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni...

źródło: Screenshot 2024-04-08 155458

Pobierz
  • 182
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: To akurat proste - albo nie pociągasz jej fizycznie, albo coś nie zagrało. Czasami nie da się powiedzieć co, po prostu nie i już. To nie znaczy, że możesz albo powinieneś coś w sobie z tego powodu zmieniać. Nie każda laska, którą poznasz i będzie podobała się tobie odwzajemni to uczucie, a już na pewno nie powinieneś się do niej specjalnie adaptować.


@GOHAN: Ale na razie nawet jednej takiej
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan nie chciałem Cię urazić czy cokolwiek po prostu się zastanawiam o co chodzi. i zapewne jest to coś z Twoim zachowaniem. inicjujesz jakiś dotyk, cokolwiek?


@Forgiveno: Na pierwszej randce jeśli jesteśmy w kawiarni to nie, bo to by było wg dziwne. "Dotyk inicjuję" jak przychodzą do mnie na chatę
  • Odpowiedz
@SmugglerFan Nie rób sobie nadziei ogólnie Ale było tak. Pierwsze spotkanie i wyglądała nieco inaczej, jak na zdjęciach. Zabrzmi to brutalnie ale wyglądała jak na swoim najgorszym zdjęciu. I sobie pomyślałem „no way”. Później jakoś chwilę było przerwy ale wrzucała jakieś kwiaty od gościa, coś zagadałem i kontakt się nieco poprawił. Trochę byłem zazdrosny nie wiem czemu. Później zaczęło się robić poważniej. Ona chciała związku, ja nie do końca. Potrzebowałem czasu. Trwało
  • Odpowiedz
Ale na razie nawet jednej takiej nie poznałem, a byłem na randkach z około 120 dziewczynami, i co teraz? Może jednak coś powinienem w sobie zmienić, jeśli to możliwe?


@SmugglerFan: No i dlaczego te 120 miałoby coś znaczyć ? Może 180 będzie tą jedyną ? Albo 200 ? Na świecie jest 6 miliardów ludzi, dlaczego zakładasz, że idealna dla Ciebie kobieta żyje w twoim mieście ?
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: No i dlaczego te 120 miałoby coś znaczyć ? Może 180 będzie tą jedyną ? Albo 200 ? Na świecie jest 6 miliardów ludzi, dlaczego zakładasz, że idealna dla Ciebie kobieta żyje w twoim mieście ?


@GOHAN: bo myślę, że większość chłopów ma jakieś związki zanim nabiją 120 poznanych dziewczyn? Ewidentnie jest coś nie tak, skoro mi to nie wychodzi. Co sugerujesz żebym zrobił, bezmyślnie poznawał kolejne i może
  • Odpowiedz
gdy zapytałeś o to co jej się nie podoba a ona 'NaPraWdE muszę SiE TlumAcZyc?"

Przecież to typowa egocentyczna paniusia. Ja bym komus najeb#ala gyby do mnie ktoś tak napisal


@klewerewel: co ty bredzisz, równie dobrze mogło mu z ryja smierdzieć a ona nie chciała tego wprost pisać, więc walneła ogólnikowe "nie pasujemy do siebie". op żądał tłumaczeń i dostał jakie dostał, bo ona nie musi się z niczego tłumaczyć. nie
  • Odpowiedz
2) miałem wyjazd na miesiac, w czasie gdy spotykalem sie z jedna dziewczyna, zakomunikowałem jej to wyraźnie. Gdy wrocilem i pisze, ze chce sie spotkac, ona mówi, ze juz ma chlopaka xD


@ren-downhill: a w ogóle to byliście parą?
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: może wyczuła że jesteś już jej więc automatycznie u kobiet włącza się wtedy odrzut.

Ja myślałem że opisujesz jakąś relację, a tu po jednej randce dla Ciebie koniec świata. Dlatego zadała ci pytanie czy na prawdę ma rozwijać ten temat, skoro tu nie ma w sumie o czym gadać.
Normalnie z kulturą się odezwała, po pierwszym spotkaniu, że to nie to.. równie dobrze wcale mogła by się nie odezwać, a
  • Odpowiedz
Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza


@SmugglerFan: Z taką psychiką to nie dziwne xD
Powinno to po tobie spływać jak po kaczce a mental powinieneś mnieć, że jej strata, że Cie nie pozna lepiej i jazda dalej. Miej #!$%@? a będzie Ci dane.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: na wykopie nie chodzą na randki także nie wiedzą jak to przegwizdane jest, mam to samo. Dla mnie wyjście nie jest niczym nadzwyczajnym ale znam rezulutat takiego wyjścia. Dostaje kosze od brzydkich albo ładnych obojetnie.
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: Z taką psychiką to nie dziwne xD

Powinno to po tobie spływać jak po kaczce a mental powinieneś mnieć, że jej strata, że Cie nie pozna lepiej i jazda dalej. Miej #!$%@? a będzie Ci dane.


@wuwuzela1: Co mi będzie dane? Nic nie dostaję.
Czemu niby jej strata? xddd
Czemu ma to po mnie spływac? wtfff, coraz głupsze te komentarze na wykopie
  • Odpowiedz