Wpis z mikrobloga

Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni już pytała czy może przejdziemy się jeszcze gdzieś na winko, pytała o moje FB, pytała o której kończę pracę żeby wyjść gdzieś w tym tygodniu. Myślałem, że mnie polubiła. Lol, beka, iksde.

No i znowu powrót do piekła tinderowego, umówiłem właśnie kolejną randkę. Minie z kilka miesięcy zanim poznam dziewczynę, która będzie mi się tak bardzo podobać jak ta wczorajsza. I znowu dostanę podobne wiadomości od niej (albo ghosta po prostu).

Nieironicznie zapłaciłbym pareset k zł, by zdobyć tą "chemię", "charakter", "sposób bycia", "styl życia" i czego mi tam jeszcze brakuje do bycia normalnym.

#przegryw #tinder #zwiazki #rozowepaski #logikarozowychpaskow #ehhhhhhhhhhhhh #gorzkiezale
SmugglerFan - Ehh, chłop myślał, że może coś z tego będzie, bo po godzinie w kawiarni...

źródło: Screenshot 2024-04-08 155458

Pobierz
  • 181
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: zamiast rozwijać temat czemu ona tego nie widzi mogłeś trafić odpisać zwykłe "ok". Wtedy była by szansa że po jakimś czasie zastanowiła by się czemu od tak to przyjąłeś i to olałeś i być może sama by potem pisała o jakieś spotkanie.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: ciebie nie odrzuca sposób komunikacji tej lafiryndy, gdy zapytałeś o to co jej się nie podoba a ona 'NaPraWdE muszę SiE TlumAcZyc?"
Przecież to typowa egocentyczna paniusia. Ja bym komus najeb#ala gyby do mnie ktoś tak napisal
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: możliwe, że tylko udawała, że jest jej fajnie, by nie zrobić przykrości, nie wyjdzie przecież w trakcie spotkania. Niestety Mirku musiało pójść o wygląd albo powiedziałeś coś co ją odstraszyło. Nie zamartwiaj się zbytnio, jak widać to i tak nie była ta jedyna.
  • Odpowiedz
  • 1
@SmugglerFan: w twoich pytaniach widać że jesteś podległy a ona chce łobuza.


Na żywo musiało być jeszcze gorzej.


@lobuz_: a jaki mam być, typie, kiedy ona mnie odpulowywuje, a mi się podoba?
Na randce o dziwo ona sprawiała wrażenie takiej uległej, bo dużo się uśmiechała, niewyraźnie mówiła, zapominała czasami co mówi. Jakby lekko zestresowana. "O dziwo", bo to typ eleganckiej prawniczki (przypominała Yennefer z Wiedźmina 3, tylko młodsza i z
  • Odpowiedz
  • 15
@SmugglerFan: zamiast rozwijać temat czemu ona tego nie widzi mogłeś trafić odpisać zwykłe "ok". Wtedy była by szansa że po jakimś czasie zastanowiła by się czemu od tak to przyjąłeś i to olałeś i być może sama by potem pisała o jakieś spotkanie.


@Kebab_po_browarze: dupa, nieprawda. Standardowo tak właśnie odpisuję i praktycznie nigdy się nie zdarza, że znowu piszą.
SmugglerFan - > @SmugglerFan: zamiast rozwijać temat czemu ona tego nie widzi mogłeś ...

źródło: Screenshot 2024-04-08 164841

Pobierz
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: rób co chcesz, skaczesz do anona na wykopie a pewnie jakby dupa ci kazała wylizać brudnego rowa to bys aż się ślinił.

Widać że słaby jesteś i ci ufać nie można.
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: ciebie nie odrzuca sposób komunikacji tej lafiryndy, gdy zapytałeś o to co jej się nie podoba a ona 'NaPraWdE muszę SiE TlumAcZyc?"

Przecież to typowa egocentyczna paniusia. Ja bym komus najeb#ala gyby do mnie ktoś tak napisal


@klewerewel: no mówię, że taka Yennefer właśnie. Ale co ja mam z tym zrobić? xdd udawać patusa i ją zwyzywać? Nie robię tego prawie nigdy, to one mnie wyzywają, ja ich nie.
  • Odpowiedz
@SmugglerFan: polecam Ci zainteresować się starszymi kobietami bo te młode siksy jak są ładne to ego mają kosmiczne i to w taki toksyczny sposób beż szanowania człowieka. Oglądam niektóre tiktokary i mówi ci serio że mam ochotę naj*bać noektorym tym paniusiom.
  • Odpowiedz
  • 0
@Kebab_po_browarze trafna uwaga. Autor wybrał najgorszą opcję zakończenia relacji, teraz baba dodatkowo zobaczyła, że autor jest desperatem


@krzysio2138: boże, kolejny. Co mnie w ogóle ma teraz obchodzić co o mnie myśli? xdd

@SmugglerFan: możliwe, że tylko udawała, że jest jej fajnie, by nie zrobić przykrości, nie wyjdzie przecież w trakcie spotkania. Niestety Mirku musiało pójść o wygląd albo powiedziałeś coś co ją odstraszyło.

Po tym jak mówiła o tym winie
  • Odpowiedz
  • 0
@SmugglerFan: rób co chcesz, skaczesz do anona na wykopie a pewnie jakby dupa ci kazała wylizać brudnego rowa to bys aż się ślinił.


Widać że słaby jesteś i ci ufać nie można.


@lobuz_: z brudnego rowa to ty bierzesz te swoje wysrywy, które tu wypisujesz.

@ren-downhill: w rzadkich przypadkach dziewczyna/kobieta jest w stanie przespać się z gościem, który ją olał a, który jej się nie spodobał ale musi być
  • Odpowiedz