Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ile dostaje sie zwrotu kosztów eksterytorialnych "ET Kosten"?
Aktualnie w 2024 pracuje przez agencje Upforce, dojeżdzam rowerem 6km, zakwaterowanie 118€ na tydzień i dostałem 10€ zwrotu ET, przez co moja tygodniówka wyniosła 276€ netto za 34.5h przy stawce 13.27€ brutto /h.

W 2022 roku pracowałem pierwszy raz w Holandii przez agencje OTTO, jeździłem do pracy autem 45km, zakwaterowanie 118€ na tydzień i dostawałem +- 100% zwrotu ET przez co zakwaterowanie wychodzilo mi za darmo i przy stawce 12.20€ brutto /h moja tygodniówka wynosiła +- 387€ netto za 40h.
Jak to jest, że minęły dwa lata, wzrosła pensja minimalna, a ja zarabiam mniej? Czy holandia się już skończyła?




· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

Czy holandia się już skończyła?

  • Tak 65.0% (26)
  • Nie 35.0% (14)

Oddanych głosów: 40

  • 6
  • Odpowiedz
@G06DbT jeśli chodzi o pracę bez kwalifikacji typu magazyn czy produkcja to jak najbardziej wciąż się opłaca, na magazynie w Polsce dostaniesz 4-4.5k na czysto, w Holandii znajomi mają tygodniówki po +-500 euro już po odjęciu mieszkania i ubezpieczenia, czyli zostaje im okolo 8600 złotych miesięcznie dla siebie
Po prostu op albo jest #!$%@? na siano, albo coś innego tu mocno nie gra
  • Odpowiedz
Po prostu op albo jest #!$%@? na siano, albo coś innego tu mocno nie gra


@OmgLolWtf:
OP pewnie pracuje na poranną zmianę pn-pt i odchodzą mu dodatki zmianowe plus odliczyli mu za rower czy coś innego.
Da się zarobić te 500 EUR jak się pracuje w soboty, niedziele i w losowe zmiany, ale też nie każdy zarobi bo jak ktoś nie biega dostatecznie szybko to nie będą mu planowali zmian albo po prostu go zwolnią albo zrobią tak żeby sam się
  • Odpowiedz