Wpis z mikrobloga

Zobaczcie co mi koleżanka napisała.To w końcu chodzi o wygląd faceta czy o to czy jest miły lub nie?Polki mają tak zryty beret social mediami,że już nie ma ratunku… ja często jestem dla niej bezpośredni i pisze wprost,żeby zeszła na ziemię,bo życie to nie film a ta pisze że jestem chamski XD.
#rozowepaski #niebieskiepaski #pieklokobiet #pieklomezczyzn #zwiazki #tinder #badoo #hipergamia #blackpill #p0lka #przegryw
Kodzirasek - Zobaczcie co mi koleżanka napisała.To w końcu chodzi o wygląd faceta czy...

źródło: IMG_3732

Pobierz
  • 144
@Kodzirasek:
1. Fakt, że tak aktywnie z Tobą pisze, świadczy o tym, że w pewnym momencie miałeś szansę. Może nadal ją masz, albo jesteś już chusteczką, w którą smarka jak jej Luigi kosza daje.
2. Tylko jak już "będzie gotowa się ustatkować", to nie zrób z siebie debila i nie bierz się za nią. Na pewno po drodze będzie jakiś Massimo, za którym będzie wzdychała, a któremu Ty nie dorównasz. Będzie
Fakt, że tak aktywnie z Tobą pisze, świadczy o tym, że w pewnym momencie miałeś szansę.

@sierramikebravo: jakikolwiek kontakt przez osobę płci przeciwnej odbierasz jako "szansę na związek"? xD Wiesz, że komunikacja nie służy tylko do tworzenia związków, ale po prostu do komunikowania się? To, że bierzesz udział w dyskusji z kimś, wcale nie oznacza, że ten ktoś chce cię wyruchać ( ͡° ͜ʖ ͡°) . Przestań
@tak-nie-wiem: Nie czytam gówno poradników, bo mi podryw nieporrzebny, bo od paru lat jestem w związku. To co ona pisze to nie jest komunikacja w sprawie zadania z fizyki, tylko luźna gadka o sprawach sercowych. Nie zakumplowałaby się i nie pisała z typem, który nic a nic jej nie interesuje. Spytaj OG przegrywa, czy się z nim jakąkolwiek kobieta komunikuje. Ekspedientki w sklepie się nie liczą.
@Kodzirasek: Zryty beret macie tylko i wyłącznie wy, myśląc ze zostając mentalnie 50 lat temu zdołacie wywołać zainteresowanie nowoczesnych kobiet xD Facet owszem, ma być miły ale i ma podobać się optycznie, świat nie jest zero-jedynkowy. Jeśli facet jest chamem czy nie pasuje kobiecie z charakteru to najwiecej co między nimi dojdzie to jakiś przelotny ONS. Co tutaj tak ciężko zrozumieć?

A co do samych Włochów to owszem - Włosi mają
@calinowski: Wybacz, rzeczywiście, niektórzy chcą się rzeczywiście związać na stałe. Nie próbowałam z żadnym być, więc może rzeczywiście nie powinnam tak pisać :)

Ale to, że potrafią podrywać to na moim przykładzie i na wielu innych kobiet- prawda. Podobnie też mają Grecy i Hiszpanie.