Wpis z mikrobloga

#blackpill
Czy znacie podobne przypadki? Czy tylko ja mam wrażenie, że to jest popularne?

Będąc przed 20stką miałem dziewczynę, typowego redflaga, toxic. Była atrakcyjna, mój silniej niedorozwinięty niż obecnie mózg kierował się hormonami, więc związek trwał o 3 msc. za długo (czyli ok. 3 msc.). Zerwałem, gdy zobaczyłem, że pisała z byłym, potem próbowała wrócić, ja już się ogarnąłem i już ją olałem. Ona #!$%@?ła się i mnie chyba poblokowała, a po roku odblokowała. W związku toksyczna strasznie i jako typowe Julczysko oczywiście lewicowe poglądy, silne niezależne kobiety itd. feminizm 100%, go go women, piekło kobiet na fejsbuczku i walka z patriarchatem w postaci focha na swojego starego.

I teraz najlepsze, co się dowiedziałem od znajomych - związała się z jakimś księciem z kraju z półksiężycem na fladze. Wchodzę na jej profil i faktycznie nawet ma grzeczniutką fotę w hidżabie. Tyle pierdzielenia o feminiźmie, by na końcu wskoczyć do największego patriarchatu XD

To przypadek, który znam najbardziej, poza tym znam osobiście jeszcze dwie typiary (obie oczywiście lewicujące, wojujące feministki), które związały się z innymi Ahmedami. Oczywiście związek oznaczał u nich koniec foteczek na IG, szans na prawa wyborcze w innym kraju i odkrytych części ciała. Jednocześnie nie znam żadnych innych kobiet, które związały się z obcokrajowcami spoza islamskiego kręgu kulturowego.
Ogólnie blackpill > redpill, ale w takim kształtowaniu światopoglądu i wyborze charakteru faceta redpill ma chyba trochę racji i z tego wynika pociąg uprzywilejowanych p0lek znudzonych cuckoldystanem do trzymającego je za mordy świata islamu.

#redpill #p0lka #logikarozowychpaskow #przegryw #zwiazki #rozowepaski
  • 10
@LostHoldenCaulfield jak czytasz teksty kobiet to tak jakbyś śnił, że biegasz po kwiecistej łące, ciepły letni wietrzyk omywa ci twarz, w powietrzu roi się od skowronków wyśpiewujących arie operowe. I nagle odkładasz telefon i budzisz się w okopie I wś podczas natarcia, kapitan gwiżdże ci nad głową, na znak natarcia, biegniesz przez ziemię niczyja i zaczynać czuć dziwny, charakterystyczny zapach chloru ( ͡° ʖ̯ ͡°)
To przypadek, który znam najbardziej, poza tym znam osobiście jeszcze dwie typiary (obie oczywiście lewicujące, wojujące feministki), które związały się z innymi Ahmedami.


@Cumulonimbus_Capillatus-32: W kręgach redpillowych masz opowieści o tym jak to laski lubią jak je się poniża i na przykład pluje się im na twarz. Ja mam teorię że im bardziej "niezależna", "silna" laska tym bardziej lubi poniżanie. Skąd to się bierze? Z zaburzenia osobowości. I dlatego nie dziwi
W kręgach redpillowych masz opowieści o tym jak to laski lubią jak je się poniża i na przykład pluje się im na twarz. Ja mam teorię że im bardziej "niezależna", "silna" laska tym bardziej lubi poniżanie.

@janciopan: To nie opowieści, to prawda (ale nie dotyczy każdej kobiety, tych z niskim libido np. nie). ZA KAŻDYM razem jak byłem zbyt miły w łóżku i poza nim, miałem gorzej. Jak sztorcuję kobietę (kiedy