Wpis z mikrobloga

Pamiętaj, abyś dzień Święty Święcił... OGNIEM! A więc +40kg Do PR sprzed 6 tygodni. Skąd ta siła? Nie wiem, choć się domyślam

370kg box squats vs chains (sztanga 305kg + łańcuchy 65kg), Do tego GM vs chains, wtedy było 250kg x 5 dzisiaj 280kg x 5 (215kg sztanga + 65kg łańcuchy)

Piękny to był trening, już czułem to na rozgrzewce, gdzie mając 125kg na sztandze, wstając z boxa prawie oderwałem się od ziemii, była eksplozywność więc wiedziałem że dużo dzisiaj dołożę.

Ale co ciekawe pomimo że dowaliłem +40kg w tym siadzie, potem +30kg do GM, to i tak czułem że wszędzie był naprawdę zapas, i jakbym chciał mógłbym jeszcze coś dowalić. Naprawdę świetnie się trenowało.

Potem reverse hypers 5x15 + 1x20 220kg, standardowa asysta do maltretowania tylnej taśmy.

Następnie brzuch, DB side bends 3x20 60kg gdzie myślałem że sobię odpocznę, ale naprawdę ciężkie to było :P Poprzednimi ćwiczeniami miałem ten bebech totalnie przeorany, i tutaj po 20 powtórzeń na stronę w serii z 60kg hantlą było naprawdę trudne, szczególnie kilka ostatnich powtórzeń. No ale bebech katować TRZEBA.

Często słucham o wąskiej talii, wcięciu w talii, estetycznej sylwetce... JAKA #!$%@? WĄSKA TALIA? MA BYĆ POTĘŻNA SKORUPA ŻÓŁWIA! Jeśli chodzi o dźwiganie największych ciężarów, o zabezpieczenie kręgosłupa, to silny, wielki brzuch jest PODSTAWĄ, nie można tego zignorować, pomijać.

Max effort lower
Box squat vs chains 370kg x 1 (305kg bar + 65kg chains)
Arch Back wide stance GM vs chains 280kg x 5 (215kg bar + 65kg chains)
Reverse hypers 5x15 1x20 220kg
DB side bends 3x20 60kg
AB band 3x15

#strongaf #silownia #mirkokoksy #mikrokoksy #sport #pokazforme
IntruderXXL - Pamiętaj, abyś dzień Święty Święcił... OGNIEM! A więc +40kg Do PR sprze...
  • 25
  • Odpowiedz
@IntruderXXL:

JAKA #!$%@? WĄSKA TALIA? MA BYĆ POTĘŻNA SKORUPA ŻÓŁWIA!

nie wiedziałem że to tobą inspirowano się przy wyobrażeniu o żółwiu dźwigającym Ziemię
  • Odpowiedz
  • 2
Nie sądzisz, że robienie trochę częściej deloadów / week offów byłoby dla ciebie opłacalne? oraz dlaczego nie używasz neoprenów do przysiadu?


@Pstrong: Wiesz co na pewno optymalne nie było cisnąć 4,5 miesiąca bez żadnej przerwy, ciągle dokładając ciężaru :P Myślę teraz że co 4-5 tygodni, zrobię kilka luźniejszych treningów, gdzie porobię same drobniejsze astysty, pominę 1RM, duże ciężkie ćwiczenia.
A co do neoprenów, to heh nie wiem, jakoś nigdy ich nie
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: Ty, Młody, wcinasz te kanapki z tym calym adwentokadem, a potem sie nam na sniadaniu wielkanocnym użalasz, że Cię nie stać na mieszkanie. Byś jak wujek Jurek kupił ziemię za 3k pod Warszawą i się wybudował a nie biadolisz. A te talerze to daj mnie do zmywarki bo brudne są. I firanę zawieś na tym gryfie bo karnisz się złamał.
  • Odpowiedz
@IntruderXXL: tak btw to możesz powiedzieć wszystkim prawdę, że ta sztanga była kiedyś idealnie prosta, ale na treningu był taki OGIEŃ, że sztanga sie wygieła (jak wiadomo pod wpływem bardzo wysokiej temperatury metal staje się elastyczny, łatwo wygina a w pewnym momencie staje nawet płynny)

Stąd powstał Camembert bar - OGIEŃ na treningu jak w kuźni, wszystkie sztangi powyginane

Miejskie legendy mówią jeszcze, że co trening musi przyjeżdzać dostawa prostych sztang,
  • Odpowiedz
  • 2
zabrac ci sterydy a bedziesz wygladal gorzej niz losowy janusz z ulicy i to w 6-7 tygodni xDD


@OskarDeveloperski: xD Ale ty wiesz chłopczyku że ja zrobiłem JAKO NATURAL, Przysiad - 365kg Wyciskanie - 222,5kg Martwy Ciąg - 340kg
  • Odpowiedz