Aktywne Wpisy
CzarnaAlbinoska +187
A takie bento robię mężowi na nockę ^^
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
grilowany wrap z domową pasta z tuńczyka, ogórkiem i sałatą, jajko z majonezem, grillowana cukinia w panierce z parmezanu, polana sirracha mayo, dodatki rzodkiewki w kwiatki (wyglądają retarded ale nie umiem jak japońce), na górze śliwka w plasterkach i czereśnie, koreański pikantny smaczek, ciastko z serem i solą i kostka czekolady w pudełeczku ^^
#gotujzwykopem
źródło: 1000017803
Pobierz
Codon +118
#gielda #portfelgrubasa nowe ATH w USD, Nvidie wywaliło poza ekran top zysków, co tu się odwala to ja już nie mam pojęcia.
Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.
Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
Mój nowy piesek to straszny żarłok, ale z portfelem ostatnio nawet nie ma szans.
Trochę się obawiam, że powoli wchodzimy w przegrzanie hossy i pewnie najpierw zobaczę 1.5M, niż 2M, ale pozostaję optymistą.
źródło: IMG_0156
Pobierz




Jestem introwertykiem, nie jestem zbytnio komunikatywny, stresuje mnie jak mam do zrobienia dużo rzeczy na raz i praca z klientem, mam problem z wielozadaniowością itp.
Zatrudniłem się w markecie budowlanym, który miał być dopiero otwierany i wysłali nas na szkolenie do innego sklepu. Byłem tam kilka dni ale się zwolniłem, bo uznałem, że to nie jest praca dla mnie. Przerażało mnie wystawianie zamówień za duże kwoty i praca z klientem, a także chaos organizacyjny.
Zrezygnowałem pod wpływem impulsu, bo wydawało mi się, że się tam nie odnajdę. Strasznie mnie bolał brzuch, wręcz wpadłem w jakiś stan paniki i nie wiedziałem co się dzieje wokół mnie mimo, że na szkoleniu tylko chodziłem za stałymi pracownikami i patrzyłem co robią.
Niestety już na spokojnie doszedłem do wniosku, że być może zrobiłem źle bo spanikowałem i zrobiłem to pod wpływem strachu.
Jak z obiektywnego punktu widzenia to wygląda, czy mam problem psychiczny z podejmowaniem decyzji? Czy może miałem rację i zrobiłem dobrze bo to nie praca dla mnie. Czy jest to jakiś rodzaj lęku przed pracą? Jestem młody i nie mam dużego doświadczenia. Długo szukałem pracy i nic nie mogłem znaleźć.
Teraz popadłem w straszną depresję, nie umiem się za nic zabrać bo tylko mnie ogarniają myśli dlaczego popełniłem taki głupi błąd
#pracbaza #psychologia
─────────────────────
· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: mkarweta
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim