Wpis z mikrobloga

Czy brak samochodu u faceta to red flag? Ma prawko, ale co mi po nim. Każdy poprzedni miał samochód i zabierał mnie na randki za miasto. Muszę wszędzie jeździć komunikacją, robię to już do pracy. Lubie jeździć tramwajami i pociągiem, ale tak dziwnie, facet powinien mieć auto, choćby miało stać na parkingu. To jednak jakiś status dorosłości
  • 264
  • Odpowiedz
@Ryksa gdyby tylko istniały takie samochody np na minuty by wypożyczyć lub na cały dzień, albo lepiej pożyczyć do znajomych samochód na wycieczkę. Eh może kiedyś
  • Odpowiedz
@Ryksa: Wiem że odpisuję na baita, ale cóż.

A co ty sobą oferujesz oprócz cipska w tym związku?
Facet musi to, facet musi tamto a baby #!$%@? leżą i pachną - chociaż czasami nawet to nie, bo dbanie o higienę
to podporządkowanie się patriarchatowi.
Przed wysraniem z siebie litanii roszczeń polecam samemu dokonać analizy swojego wkładu w dany związek.
Żeby czegoś wymagać samemu trzeba coś od siebie dać.

Nie znam cię,
  • Odpowiedz
jestem kobietą i nie mam obowiązku posiadania auta


@Ryksa: No to się nie dogadamy. Red flag. Nie posiadasz auta, prawa jazdy, i nie będziesz wozić moich szanownych czterech liter za każdym razem jak potrzebuję
  • Odpowiedz
jestem kobietą i nie mam obowiązku posiadania auta, to tyle


@Ryksa: jestem mężczyzną i nie mam obowiązku posiadania auta, to tyle.

Ty w ogóle zastanawiasz się co piszesz?
  • Odpowiedz
@Ryksa: wiem że to bait, ale w sumie to coś w tym jest xD u mnie w kołhozie nawet największe pół-pełnosprawne przegrywy mają prawko i jakiegoś matiza na kiju. Jest jeden typ który prawka nie ma bo nigdy nie robił bo jest alkoholikiem. Serio, bycie facetem bez prawka to trochę jak bycie wiecznym bezrobotnym- niby można, niby się da, niby nikt nie ma pretensji, że ktoś ma problemy ze znalezieniem zatrudnienia,
  • Odpowiedz
@Ryksa: dobry bait, ale na poważnie to oczywiście że tak - każdy facet na poziomie powinien mieć prawo jazdy, samochód, sensownie płatną pracę, jakieś hobby i czas tylko dla siebie oraz brak piwnego brzucha. Tak samo jak każda prawdziwa kobieta powinna mieć duże i jędrne cycki, nienaganny makijaż, być uległa, dobrze gotować, a w samochodze tego faceta sprawnie wyskakiwać z majtek na tylnej kanapie.
  • Odpowiedz