Wpis z mikrobloga

Czy brak samochodu u faceta to red flag? Ma prawko, ale co mi po nim. Każdy poprzedni miał samochód i zabierał mnie na randki za miasto. Muszę wszędzie jeździć komunikacją, robię to już do pracy. Lubie jeździć tramwajami i pociągiem, ale tak dziwnie, facet powinien mieć auto, choćby miało stać na parkingu. To jednak jakiś status dorosłości
  • 264
  • Odpowiedz
@Ryksa: jakakolwiek osoba bez auta, że o prawku nawet nie wspominam, jest niepełnosprawna. Przykład pierwszy z brzegu- jedziecie gdzieś do kogoś nad rzekę czy inne mazury/jezioro, w każdym wypadku nocleg 2+ dni.
Z autem- po prostu wrzucasz rzeczy, wsiadasz i jedziesz do celu.
Bez auta- noooo, powodzenia, jak to nie jakieś duże miasto.
  • Odpowiedz
@Ryksa:

mam kiepską orientacje 3d, w kogoś bym wjechała i może nawet zabiła


no i red flag - kiepska orientacja 3d, podczas robienia mi jedzenia możesz mnie dziabnąć i może nawet zabić

źle mnie zrozumiałeś, po pierwsze jestem kobietą i nie muszę, po drugie nie dam rady


u ciebie to jest jeden red flag po tym zdaniu - "jestem kobietą"

  • Odpowiedz
G06DbT: facet powinien takie są standardy w życiu, nie gramy na tych samych zasadach


@Ryksa Pochwal się sprzętem AGD i daniami jakie gotujesz. Mazurek czy pieczony schab to taki standard więc wyskocz z czymś lepszym.
A i jak szybko prasujesz koszule?

Ps. Na pewno znajdziesz faceta swoich marzeń, który myśli tak samo. On samochód, hobby i rozwój zawodowy, a ty kura domowa.
  • Odpowiedz
  • 1
@Ryksa status dorosłości a księżniczka samochód ma? I za friko ci dupe wozili pewnie, bo na 99% na wache nie dawałaś.
  • Odpowiedz
nie mam prawka


@Ryksa: xD a umiesz chociaż gotować zrobić kanapki upiec coś sprzątać uprać rzeczy? Bo po co komu taka baba co trzeba ją wszędzie wozić i nie potrafi zrobić za faceta powyższych rzeczy? Równie dobrze to by se można kule u nogi uwiązać zamiast baby.
  • Odpowiedz
  • 5
@Ryksa

Krótka piłka.
Kobieta wymaga posiadania samochodu to ja wymagam robienia loda z połykiem. Bo co to za kobieta która nie robi loda z połykiem?
  • Odpowiedz