Wpis z mikrobloga

@wash-and-go: może dlatego że zawsze przed wojną najpierw uciekają najbogatsi?

Jakby putin zaatakował Polskę to tyle porsche i mercedesów z biało-czerwoną blachą by ruszyło na zachód że helmuty by się za głowy łapali.
@wash-and-go: zresztą to samo jest w rosji. biedni ruscy są wysyłani na wojnę, bogaci sobie jeżdżą na wakacje, były przecież wątki, że jakieś bardziej turystyczne miejsca są zasrane ruskami.

Na wojnie umierają biedni. Z dwóch stron. Dlatego branie udziału w wojnie = bycie frajerem. Masz dobrowolnych frajerów ale większość jest z przymusu.
@wash-and-go: u mnie na osiedlu auta na ukraińskich blachach to stare Skody (Superb i Octavia), jedno Renault Thalia (u nich się to jakoś inaczej nazywało) i do niedawna jeździła Astra G. Dowody anegdotyczne mają to do siebie, że załamują obraz i nie są źródłem faktów.
w Polsce juz tez tak jest; na poczatku wojny widziałem mnóstwo ład, jakichs biednych samochodów. Teraz same SUVy bmw, mercedes i to zazwyczaj typu M albo AMG


@PodniebnyMurzyn: To tylko pogratulować że się tak szybko dorabiają jak tylko uciekli ze swojego bagna