Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

Produktywne wykorzystanie całego dnia, od świtu. Już książki o tym napisano. Cała cywilizacja na tym stoi (ba, świat zwierząt też) i nawet biologicznie jest to wskazane dla człowieka.


@eeehhh: Nie

Nie rozumieją tylko lenie, ludzie bez krzty dyscypliny, tępi zoomerzy


xD

ludzie, którzy jeszcze nie wzięli na warsztat tego, jakie tak naprawdę 'korzyści' i przyjemności im wychodzą z siedzenia do późna.


A słyszałeś o czymś takim jak zegar biologiczny, o tym,
@Bejro:

A słyszałeś o czymś takim jak zegar biologiczny, o tym, że każdy ma inny?

jak śpię 9 godzin do 10 to jestem do 16 nieprzytomny, a jak sobie pośpię 7 godzin ale wstanę o 13 to czuję się super.


Co #!$%@?? xD To nie jest tak że każdy ma inny zegar biologiczny, tylko ty jesteś przy****bany, płatku śniegu. Pewnie 'skupienie' i 'wydajność' byś znalazł też o 3 nad ranem.
@Fekalny_okuratnik przeciez jak wstajesz codzienie o 5 rano majac te 8h snu to nie robi to roznicy¯_(ツ)_/¯ Wstajac o 9 w innym miejscy na ziemi jest akurat 5 rano, to wszystko jest umowne. Wazne zeby robic to o tej samej godzinie.
To nie jest tak że każdy ma inny zegar biologiczny, tylko ty jesteś przy****bany, płatku śniegu


@eeehhh: Wiem, że jestem skrajną skrajnością ale są ludzie którzy nie mają aż tak odchylonego od normy rytmu dobowego i dla nich wstać o 8 to też udręka.

Pewnie 'skupienie' i 'wydajność' byś znalazł też o 3 nad ranem.


No tak, ale zanim pójdę spać. Bardzo wolno zabieram się do pracy ale ciężko mi skończyć
@Bejro:

xD


Wyorane i wykalibrowane masakrycznie. Ale jesteś tak zajebisty, że aż chciałbym cię dotknąć. Oessu, rano karzom wstawać, ale nie, zbuntuje się.

Póki co, pozdro z klopa.
@Fekalny_okuratnik: Powodzenia w tłumaczeniu tego ludziom xD. Ranne ptaszki wygrały wyścig o wczesne rozpoczynanie pracy i nie rozumieją nocnych marków. Bo co to za różnica, czy wstajesz na 3:00 czy na 8:00, 8 godzin snu to 8 godzin snu, #!$%@? w to, że przy wstawaniu na 3:00 przez cały rok wstajesz jeszcze jak jest ciemno, co samo w sobie robi już sporą różnicę.
@kris006 @To_ja_moze_pozamiatam @eeehhh @januszdoe
Nie dzbany, to tak nie wygląda, że wystarczy pójść wcześniej spać i wszystko jest git. To jest tak absurdalne, że aż śmiesznem, bo gdyby to było takie łatwe to wszyscy chodziliby wyspani, a globalny problem bezsenności by nie istniał. Każdy z nas ma swój wewnętrzny zegar biologiczny i jest już dawno potwierdzonym faktem. Najlepszy przykład to ja i moja matka - choćbym miał się zesrać to nie zasnę