Wpis z mikrobloga

UWAGA, BRUTALNE, kukoldy i lamusy nie czytajcie.
PORADA OD CHŁOPA DLA CHŁOPA.

Chcesz mieć spokój w związku? Nie stracić majątku? Nie skończyć jako żul bezdomny?
To posłuchaj. Może uratuje ci to życie.

W 21 wieku ślub facetowi nie jest do niczego potrzebny.
A tylko zaszkodzi w co najmniej 50%, bo tyle obecnie jest rozwodów. Więc mądry facet go nie potrzebuje. A kukoldy go wezmą ale jednocześnie tracą szacunek u baby.

Chałupę najlepiej kupić samemu przed poznaniem kobiety, samochód równiez,następnie z drugim ogarniętym przyjacielem z tego samego miasta który również posiada podobny dom lub mieszkanie wynajmujecie sobie nawzajem, ty jemu a on tobie,

Jest to tajemnica największa i nawet nikt z rodziny nie ma prawa wiedzieć.
Ewentualną różnice w wielkości domu wyrównujesz comiesięczną gotówką.

Jak poznasz kobietę to mówisz że to twoj dom, mieszkanie.
Jest to istotne w razie problemów.
Wtedy nie może wyrzucić cię z mieszkania które nie należy do ciebie, bo pojawia się właściciel kumpel i wywalą wszystkich. Dodatkowo nie było go w tym domu w czasie gdy kobieta chciała cię pomówić o pobicie i nałożenie niebieskiej karty więc jest czysty i może przejąć dom po kilku tygodniach.

Ty tym sposobem nie utracisz własnego domu.
Nawet nie mając ślubu.

Dzięki tak postawionej granicy kobieta czuje się niepewna, ale jednocześnie ma do ciebie szacunek i uważa co robi.
Wiadomo że seks wtedy jest intensywniejszy, #!$%@? mokra. Bo nie zachowujesz się jak frajer, jak kukold, ty rozdajesz karty i rządzisz.

Jak poznać kobietę???
kupujesz mieszkanie w centrum miasta i wynajmujesz pokoje studentkom lub młodym kobietom co pracują już po studiach
Mieszkasz w tym mieszkaniu,
Z powodów ubezpieczenia nie pozwalasz na odwiedzających, więc nie będzie sobie sprowadzać facetów na mieszkanie. Więc ci znika konkurencja

Jednocześnie socjalizujesz się z z dziewczynami, wypady na imprezy, wyjazdy w góry, wyjście na siłownie, do kina,
Jak są chętne to działasz dalej aż zostanie dziewczyną.
Jak nie jest chętna to po 1-2miesiacach kopa w doope i wypad z mieszkania.
I wynajmujesz kolejnej. Aż do skutku.
W końcu trafisz. Na kobitkę co jej się spodobasz.

Może metoda agresywna i hamska ale one robią to samo z facetami.
Kobieta wynajmuje u ciebie pokój na poczatku później razem w jednym i spłaca ci kredyt, a nic z tego nie będzie miała jak jej się odwidzi związek.
#zwiazki #seks #dzienkobiet #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #przemyslenia #redpill #chadowezycie #oswiadczenie #tinder #badoo #malzenstwo #zdrada #rozwod #rozwojosobisty #poradadnia #prawo

#bekaztransa
  • 19
@adamsowaanon: jeżeli z góry uważasz że różowa pomówi cię o pobicie by przejąć twój dom to lepiej się nie wiąż i nie marnuj swoim spiertoleniem życia niewinnej dziewczynie. Byle pierdoła a już będziesz ją posądzał o niecne namiary których nigdy nie miała, niszcząc jej psychikę, co tylko ją sprowokuje do tego, bo skoro i tak z góry uważasz że chce cię okraść dodatkowo dając jej do zrozumienia że jej nie ufasz,
@AlienFromWenus: kobitko, ja nikogo nie traktuję z góry,
Mam świetny związek od 5 lat z Milfem Amerykanką.
Po prostu w całym zachodnim świecie prawo rodzinne jest agresywne wobec faceta,
Policjant niczym Bóg może faceta wywalić z jego domu bez rozprawy sądowej bazując tylko na słowach kobiety....
To jest sprawiedliwość????

Dlaczego ciebie tak to zabolało że facet ma jaja i znalazł sposób legalny na ochronę swojego majątku przed kradzieżą???

Zapewniam że normalne
@adamsowaanon: jeżeli ktoś mi nie ufa, nie wierzy i podejrzewa że mogę coś takiego zrobić, to znak że ma mózg przeorany a to nie świadczy o nim dobrze, wręcz ryzykowne jest się z nim wiązać, bo oczekuję partnera który myśli "my" a nie "ja".
@AlienFromWenus: szanujący się facet ma szacunek do siebie dbając o swój czas, a skoro spędził kilka lat na zarabianie to dlaczego ma ryzykować to tracić,

Równie dobrze mógłby siedzieć 10-15 lat w więzieniu za morderstwo,
Też by tyle lat stracił jak po utracie chałupy.

Dlaczego tak bardzo cię to uwiera???
Dobrym kobietom to nie przeszkadza bo one są pewne siebie.

Kontrola najwyższą formą zaufania.
@adamsowaanon jako facet, patrząc pragmatycznie, muszę powiedzieć, że to szalenie ciekawy model. No ale albo zaufanie, albo trzymanie za mordę, to raczej sprzeczne zjawiska. Zwracanie się do kogoś per kobitka w tym samym zdaniu zapewniając o nie traktowaniu z góry również brzmi zabawnie. Super, że Ci się układa, ale chyba jednak jakieś przeoranie Cię spotkało.
@AlienFromWenus: ubezpieczenie na samochód, na dom, na podróż, na telefon też kupujesz,
Drzwi w domu mają zamki, z sąsiadem oddzielacz się płotem,
Przecież większość tych rzeczy nie zostanie nigdy w życiu użyte u normalnych ludzi a mimo to ludzie to kupują, montują.

Czyżby większość społeczeństwa zakładała źle cechy sąsiadom???
@AlienFromWenus:

jeżeli ktoś mi nie ufa, nie wierzy i podejrzewa że mogę coś takiego zrobić, to znak że ma mózg przeorany


Ma mózg przeorany a może jest świadomym życia inteligentnym realistą twardo stąpającym po ziemi i myślącym do przodu?

Ludzie się dobrze kamuflują. Nikogo nie jesteś w stanie przejrzeć w 100%. A jak mawiał Fred - kiedyś za pewną babe bym sobie dał rękę uciąć i wiesz co? I bym teraz
@neverwalkalone:

Co innego być ostrożnym z natury a co innego traktować mnie jak wroga, który chce go wykorzystać, bo:

- "moja ex mnie kiedyś okradła dlatego tobie nie podam pinu do karty nawet jeśli będzie trudna i nagła sytuacja, bo nie potrafię już zaufać kobiecie " - uj że nie ja go wykorzystałam, że mam dobre intencje, ale ja mam mieć pod górkę przez jego uprzedzenie nie z mojej winy.

-
ale chyba jednak jakieś przeoranie Cię spotkało.


@kamillosbombos: nie spotkało mnie przeoranie,

Ale jak facet poświęca czas,energię i w wieku 30kilku lat ma swój dom, samochód i oszczędnośći.

I pojawia się golodupczyni też w okolicy 25-30 lat bo się nic nie dorobiła jeszcze bo podróże albo były ważniejsze albo właśnie nie włożyła energii i ryzyka w zarabianie, odkładanie.

To jakim frajerem trzeba być żeby takiej oddać połowę lub całość za pomówienie
ale po #!$%@? ci zwiazek z mieszkaniem razem jak nie ufasz? to nie lepiej po prostu ruchąc, spotykac się na miescie i tyle? xD


@januszerka: bo to nie moja wina że kukoldy i lamusy stworzyły normalnym facetom system nie do życia ¯\(ツ)/¯

Ja bym z chęcią brał ślub, bez intercyzy, kredyt wspólny na dom i się razem dorabiał z kobietą. Miał kilkoro dzieci.
Ale w dzisiejszym świecie (dla faceta) to jak
Jak ktoś się wiąże z kobietą mając z tyłu głowy że może go chcieć oszukać i wykorzystać to dla mnie jest to Red flag.


@AlienFromWenus: red flag? Dla kobiety to co opisuje OP to nie red flag tylko tylko bomba tykająca przed tuż wybuchem, czyli jak najszybciej uciekaj od psychopaty.

Przeraża mnie pomysł, że miałbym prowadzić podwójne życie wynajmując sobie domy z kumplem albo być "kochającym przykładnym mężem i ojcem" a
@adamsowaanon: można się z tego śmiać ale to prawda. Wynajmowałem pokój w Niemczech i w tym samym domu mieszkały inne studentki ze Sri Lanki i Bangladeszul. Chcąc nie chcąc kiedy się razem spędza tyle czasu pijąc i gotując nie trudno o łóźko
red flag? Dla kobiety to co opisuje OP to nie red flag tylko tylko bomba tykająca przed tuż wybuchem, czyli jak najszybciej uciekaj od psychopaty.


Przeraża mnie pomysł, że miałbym prowadzić podwójne życie wynajmując sobie domy z kumplem albo być "kochającym przykładnym mężem i ojcem" a w nocy pracować jako płatny zabójca.


@NieBendePrasowac: skoro to taka tykająca bomba to dlaczego najbogatsze kobiety świata to rozwódki???

Źle na tym finansowo nie wyszły.