Wpis z mikrobloga

Pamiętacie post z wczoraj o matce, która wychowała syna na simpa?

W przeciwieństwie do panów kobiety nie widzą nic złego w wychowywaniu facetów jako stawiających kobiety na piedestale, bo może "kiedyś znajdzie taką, która to doceni". Jednocześnie przyznają, że lubią chamów, a na dobrych facetów przychodzi czas kiedy dojrzeją. Dobrzy faceci mają zatem na to aż takie kobiety dojrzeją czekać.

Smutne, że w dzisiejszych czasach matki nie stawiają synów na 1. miejscu tylko wychowują pod kobiety.

#truestory #logikarozowychpaskow #macierzynstwo #tatacontent #niebieskiepaski
WielkiNos - Pamiętacie post z wczoraj o matce, która wychowała syna na simpa?

W prze...

źródło: temp_file3889737494347428300

Pobierz
  • 72
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@WielkiNos: Niestety, mnie też wychowano do życia w świecie, który już od dawna nie istnieje i wmawiali że warto być uczciwym, dobrym, spokojnym, pracowitym, szanować kobiety bo one to doceniają i na pewno znajdzie się taka, której to zaimponuje. Moi rodzice myśleli innymi kategoriami i nie zauważyli, że dokonały się olbrzymie zmiany społeczno-ekonomiczne a współczesna Polska to już zupełnie inny kraj dla mężczyzn niż PRL czy nawet Polska z lat
  • Odpowiedz
  • 3
Ta kobieta która napisała o ''pick me'' nawet nie wie co ten zwrot oznacza, ale używa go bo jest modny.


@Cztero0404 ja już też nie wiem. Dawno go wypaczono. Myślałam, że to się odnosi do kobiet mówiących o wadach kobiet w środowisku męskim, a nie ogólnie.

@zbrodnia_i_kawa jak facetowi nie przeszkadza syf to jest po prostu inna, wyższa tolerancja na brud niż twoja. Normalne, że będzie sprzątał ten, komu brud
  • Odpowiedz
  • 6
Wielki Nosie ale o co chodzi z tym pick me? Nie rozumiem zbytnio no ale może za stary jestem na wplatanie angielszczyzn do nowomowy.


@Squanto tak kobiety nazywają kobiety, które widzą wady naszej płci i o nich mówią. Te kobiety, które je tak nazywają twierdzą, że robią to tylko po to żeby się przypodobać facetom. Nie można tak przecież naprawdę myśleć, kobiety nie mają żadnych wad.
  • Odpowiedz
ja już też nie wiem. Dawno go wypaczono. Myślałam, że to się odnosi do kobiet mówiących o wadach kobiet w środowisku męskim, a nie ogólnie.


@WielkiNos: Nie, ''pick me'' odnosi się do takich dziewczyn/kobiet głownie robiących z siebie specjalnie niezdary lub takie słodkie niezdary wręcz o mentalności dziecka dla atencji głównie żeby poderwać chłopaka lub jak jakaś laska o czymś mówi, że ma problem to słynne ja też.
  • Odpowiedz
Trzeba sobie wziąć faceta co lubi porządek.


@WielkiNos: XDDDDD XDDDD XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Czy ty kiedykolwiek byłaś w związku? Faceci zawsze będą mieli niższą tolerancję, bo mają statystycznie gorzej rozwinięte zmysły.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Ewentualnie ''pick me'' typowymi są jeszcze laski która bardzo często narzekają jak to one nie mają przesrane z uwagi na bycie kobietą, ale nie dla tego, że kobieta ma okres lub rodzi dzieci a dla tego, że one ''muszą'' (wcale nie jest tak, że chcą) malować się, nosić typowo babskie ciuchy typu spódniczka, rajstopy, legginsy, sukienka itp a faceci to mają tak dobrze
  • Odpowiedz
@zbrodnia_i_kawa: Facet nie będzie co sobotę 3 godziny zapierdzielał ze szmatą na kolanach, bo tobie nie wystarczy odkurzenie tylko chcesz wszystko wymyte na błysk. Jak chcesz żeby można było jeść z podłogi to sama sobie rób. I tak po dwóch godzinach znowu jakieś włosy czy paprochy z ubrań będą spadać na podłogę, no ale jak ci to zrobi lepiej to sobie nawet cały dzień sprzątaj. Ale nie wciągaj innych w
  • Odpowiedz
  • 3
Czy ty kiedykolwiek byłaś w związku? Faceci zawsze będą mieli niższą tolerancję, bo mają statystycznie gorzej rozwinięte zmysły.


@zbrodnia_i_kawa jestem i mojemu bardziej przeszkadzają porozrzucane rzeczy niż mi ¯_(ツ)_/¯

Akurat to co odpisujesz to takie 100% moi rodzice. Ojcu nigdy nie przeszkadzał syf w domu, a matce każdy paproszek i zawsze miała pretensje, że on nie sprząta.
  • Odpowiedz
@WielkiNos: Chodzi o zloty srodek. Traktowanie kobiet jak worek na sperme i inkubator jest tak samo zle jak stawianie je na piedestale. Kobiety tez sa ludzmi, pierdza, przeklinaja, mysla i mowia o seksie.
  • Odpowiedz
@Adrian00

Chodzi o zloty srodek. Traktowanie kobiet jak worek na sperme i inkubator jest tak samo zle jak stawianie je na piedestale.


No shit Sherlock, to jak z lewicą i konfederacją, każda skrajność jest zła ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@lexico

> samiec alfa zadba

samca alfa to nie interesuje, ważne jest, by on doszedł


Długo tak nie pociągnie, albo obie strony będą zadowolone albo żadna ¯_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz