Wpis z mikrobloga

107 605,55 - 1,72 - 21,27 = 107 582,56

18. Półmaraton Warszawski za mną. Uwielbiam ten bieg, morze biegaczy, morze kibiców. W tym roku urzekła mnie orkiestra wojskowa przy Pałacu Prezydenckim oraz band na przystanku :) mnóstwo uśmiechu, mnóstwo słów wsparcia! Piękna pogoda choc były obawy że będzie deszcz. Idealnie :) wyszarpana życiówka 1:35:41 (ponad 3 minuty poszły na złom). Zmęczony ale szczęśliwy! Gratuluję wszystkim startującym a szczególnie niesamowitym @randall (dzięki za piąteczkę!) @neufrin i @Rain_Dog! Dla takich wspomnień warto żyć i warto tuptać! :)

#sztafeta #bieganie #biegajzwykopem

Skrypt | Statystyki
Grzegiii - 107 605,55 - 1,72 - 21,27 = 107 582,56

18. Półmaraton Warszawski za mną. ...

źródło: IMG20240324125341

Pobierz
  • 24
  • 2
@neufrin jak białe niedźwiedzie będą gonić a tubylcy strzelać strzałami bo chłop z brodą to chyba szykuje się kolejna aktualizacja życiówki xD a tak serio to chciałem też tam pobiec z powodów sentymentalnych, rodzinne strony mojego Taty. :)
@Grzegiii: Elegancko! Gratki!

Pomimo hejtu na zorganizowane biegi w centrach miast to ma swój niepowtarzalny klimat. Dopingujący ludzie, uczestnicy dookoła, smaczki jak wspomniana orkiestra, biegnięcie ładnymi ulicami.

Troszku mi tego brakuje, może jak się wykaraskam z kontuzji to wrócę na początek na 10k.
  • 1
@zadrawoku wiesz co w sumie sam nie wiem xD kiedyś zostałem skrytykowany ze to placebo. Ale kiedyś miałem ogromne problemy ze skurczami łydek - szczególnie na biegach górskich. I z tymi kompresami problem znikł - ale też zacząłem dużo więcej biegać ¯_(ツ)_/¯