Wpis z mikrobloga

Za każdym razem jak przyjeżdżam do tego wspaniałego kraju, dochodzę do wniosku że na autostradach powinienem być jeden wielki radar odcinkowy. To jest patologia co się tu dzieje. Ilość imbecyli i frustratów, którzy robią dyskotekę długimi jadąc 5 metrów za tobą, bo Wielki Pan musi #!$%@?ć, a Ty plebsie co wyprzedzasz tiry 120 na ograniczeniu do 120 masz mu zjechać, to jakaś abstrakcja. Wczoraj jeszcze trafił się podwójny, zajechał drogę i zaczął hamować. Tragedia. #motoryzacja #samochody
  • 330
w takim razie dlaczego mu się #!$%@??


Hmm, no nie wiem? Bo może? Bo ma przestrzeń do tego? Bo nie wymusza pierwszeństwa?

Jeżeli wie, że spowolni tamten pojazd to niech grzecznie czeka?


A dlaczego to on ma "grzecznie czekać", a nie #!$%@??

Ja czasami wręcz lekko hamuje przed tirem jak wiem, że na lewym leci pocisk i mam za słaby samochód by wjechać i zjechać z lewego nim tamten pojazd się do
@majk_emigrant tak pokazało, że warto, ze nadal nie ma dnia żeby się tam nie tłukli. Tam problemem nigdy nie była prędkość tylko brak trzeciego pasa, a przede wszystkim awaryjnego. Ruch jest po prostu zbyt duży.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

xD bo inaczej nie da się tego skomentować.


Zgodzę się, inaczej się twoich komentarzy nie da skomentować.

Jak ma przestrzeń skoro finalnie zwalnia pojazd jadący lewym pasem?


Yyy, ale co z tego? Ma wolną przestrzeń? Ma. Wymusza pierwszeństwo? Nie wymusza. Więc zmienia pas i zaczyna wyprzedząć. W którym miejscu widzisz jakiś błąd?

I nie, to że ty sobie #!$%@?ąc dogonisz w końcu takiego kierowcę (nie dziwne skoro różnica prędkości między wami jakaś