Wpis z mikrobloga

Za każdym razem jak przyjeżdżam do tego wspaniałego kraju, dochodzę do wniosku że na autostradach powinienem być jeden wielki radar odcinkowy. To jest patologia co się tu dzieje. Ilość imbecyli i frustratów, którzy robią dyskotekę długimi jadąc 5 metrów za tobą, bo Wielki Pan musi #!$%@?ć, a Ty plebsie co wyprzedzasz tiry 120 na ograniczeniu do 120 masz mu zjechać, to jakaś abstrakcja. Wczoraj jeszcze trafił się podwójny, zajechał drogę i zaczął hamować. Tragedia. #motoryzacja #samochody
  • 330
@Andrzej2035 u nas na autostradzie jest dziko, bo praktycznie nie ma na niej policji. W ogóle po drogach w Polsce jeździ mało policji. A to najlepsza prewencja, bo kierowcy jak widzą radiowóz to zwalniają. Jak jadę na południe Polski z Gdańska, to zawsze się trafi takich 2-3 frustratów, co #!$%@? jakieś cyrki. Albo dojeżdżają do mnie jak jadę 120 i gwałtownie hamują i robią dyskotekę, albo wyprzedza z prawej strony i wjadą
@Andrzej2035: robię po 60kkm rocznie po polskich drogach osobówkami, busami, autami z ciężkimi ładunkami, wolniej, szybciej i z ostatnich lat przypominam sobie może z jedną sytuację, że ktoś mrugał na mnie światłami i zero sytuacji, żeby ktoś mi zajechał drogę (sam ani tego ani tego też nigdy nie robię)
@harrame: 100 % racji. Mruganie debili też mnie wkurza, ale nie zawsze musi oznaczać że ktoś jest frustartem. Jedyny raz jak ja mrugałem komuś to jak gnałem z kobietą rodzącą z dużym rozwarciem, prawy pas sznur aut, na lewym jedna kobita blokuje, jak jej mrugnąłem to mnie jeszcze przyhamowała suka, bo "ona mi pokaże" ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Andrzej2035 w ogóle po jasną cholerę zaczynasz manewr wyprzedzania skoro widzisz że z tyłu jedzie szybszy samochód typie. Od tego tutaj trzeba zacząć w ogóle dyskusje. Kiedyś zabijesz kogoś na drodze, jeździj w zabudowanym a nie na drogę ekspresowa z takim podejsciem