Wpis z mikrobloga

Festiwal komentarzy psiarzy pod postem o zagryzionym przez pitbulla facecie.

Żałowanie psa, którego zastrzelono; żarty z wklejaniem swoich zdjęć z psem; oskarżanie zmarłego, że musiał sprowokować psa. To według psiarzy przecież niemożliwe żeby pies ugryzł bo jest po prostu psem.

#psiarze #dogpill #pieklomezczyzn #bekazpodludzi #chorobypsychiczne
WielkiNos - Festiwal komentarzy psiarzy pod postem o zagryzionym przez pitbulla facec...

źródło: temp_file1504496314680040011

Pobierz
  • 111
Ale ugryzł i ranił poważnie już tak xD


@lentilek: nie, to tylko twoje chore fantazje, doczytaj jak wygląda cane corso o którym pisałem i jak bardzo różni się od amstaffa, gdyby ugryzł człowieka w taki sposób dorosły by nie przeżył a co dopiero dziecko
@WielkiNos: Sprowokować psa? Mnie pitbull zaatakował, bo przechodziłem a bramka od posesji była otwarta xD
Dziabnął mnie w piszczel ale tak jakoś dziwnie przednimi zebami, że do teraz mam prostokątną bliznę choć spodni nie przegryzł.
Po tym jak mnie ugryzł chciałem mu wypłacić kopa, ale uciekał gdy do niego szedłem, ale jak cofałem to atakował i znów próbowałem go kopnąć i się wycofywał. Powstał impas i gdyby nie sąsiadka tego patusa
  • 9
Ty skoncz #!$%@?.ʕʔ Jeśli pies uznał że teren dookoła windy należy do niego a jakiś obcy typ sobie wchodzi jak gdyby nigdy nic to jak to nazwiesz jak nie prowokacją (z perspektywy psa)?


@WenerowaAngela czyli najprościej mówiąc psy się nie nadają do życia w społeczeństwie wśród ludzi, bo jakby nie patrzeć żyjemy w świecie, w którym panują zasady ustalone pod ludzi nie pod psy.
Tak jak napisałam wcześniej, ludzie nawet sobie sprawy nie zdają że źle wychowane psy mogą się triggerowac na jakieś zachowania typu bieganie i nie muszą być nawet tego świadomi, dlatego edukowanie ludzi jest ważne.


@WenerowaAngela: Nie, edukowanie psa jest ważne. Ludzie chcą żyć wśród LUDZI, bez strachu, i mogą mieć w #!$%@? to co jakiś pies sobie ubzdurał. Wpuszczasz psa do społeczeństwa, to jest to twój #!$%@? interes, żeby się tym
@WielkiNos: Owszem pies "bez powodu' nie atakuje, co nie zmienia tego, ze dla niektórych chorych umysłowo psów agresywnych ras powodem do ataku może być wszystko. I na takie psy nie powinno być miejsca w społeczeństwie. Normalny stabilny burek nawet jak dziecko obok niego zacznie głośno płakać, to tylko popatrzy, zainteresuje się albo się schowa. A walnięty pitbull odgryzie dziecku twarz. To jest ta "subtelna" różnica
@WielkiNos: #!$%@?ąc od komentarzy, ja sobie zawsze pytanie zadaje - JAK MOŻNA BYĆ TAK GŁUPIM żeby takiego psa trzymać na małym mieszkanku jeszcze z dzieckiem, albo kupić sobie takiego psa będąc starą babą xd?

sam widziałem taki przypadek i ten pies absolutnie rządził tą kobietą - leżał a ona mówi "no chodź" i go ciągnie, gdzie ta krowa się nic nie rusza a by jej paluchy odgryzła jakby mocniej pociągnęła :D
Dietetyq - @WielkiNos: #!$%@?ąc od komentarzy, ja sobie zawsze pytanie zadaje - JAK M...

źródło: 1603065256976

Pobierz
@Maczuga_Herkulesa18: haha weź sprawdź czy nie spadło eth o 0,001% bo już czas wyjść z pozycji xd

zrozum, że te reguły rządzące tym rynkiem są proste a zarabia ten co na spokojnie wchodzi cyk, wychodzi myk i się cieszy pieniędzmi

a nie szitkojniaż co kupi PEPE i i tak się finalnie zes*ra i nie zrealizuje wirtualnego zysku, nie ktoś kto leci na dźwigni nawet x10, oraz nie ktoś kto każdą jedną
Tygrysa nie da się tak wytresować.


@Velociraptor_w_kubku: Da się. Ludzie mają tygrysy i się z nimi bawią. Niedźwiedzie też mają. Problem jest inny. Pies jak cię zaatakuje, to właściciel może go utrzymać na smyczy, przechodnie mogą pomóc, a śmiertelne pogryzienie trochę trwa i można człowieka uratować. Tygrys albo niedźwiedź? To są chodzący zabójcy. Wpadnie na głupi pomysł, tak jak CZĘSTO robi to pies? No to momentalnie zabija pazurami i zębami wszystkich
@WielkiNos to prawda ze pies nie sprowokowany nie zaatakuje, tylko to co wywoluje jego reakcje moze by kompletnie nie współ mierne co do ataku. Niestety ale bullowate trafiaja w kompletnie nieodpowiednie ręce, szkoda chłopa. W ogole jak widze w jaki sposob ludzie wychowuja swoje psy to wola to o pomste do nieba.