Wpis z mikrobloga

Festiwal komentarzy psiarzy pod postem o zagryzionym przez pitbulla facecie.

Żałowanie psa, którego zastrzelono; żarty z wklejaniem swoich zdjęć z psem; oskarżanie zmarłego, że musiał sprowokować psa. To według psiarzy przecież niemożliwe żeby pies ugryzł bo jest po prostu psem.

#psiarze #dogpill #pieklomezczyzn #bekazpodludzi #chorobypsychiczne
WielkiNos - Festiwal komentarzy psiarzy pod postem o zagryzionym przez pitbulla facec...

źródło: temp_file1504496314680040011

Pobierz
  • 111
@WielkiNos:
Po części jest w tym co nieco racji, że winny jest przede wszystkim człowiek, a nie pies.

Te wszystkie rasy uważane za agresywne, to dalej są psy, które można ułożyć tak, żeby agresji nie przejawiały i były pod kontrolą. Problem polega na tym, że 99% ludzi którzy je biorą robią to ze względu na jakieś kompleksy (najczęściej patusy, które chcą wyglądać fajnie) i nie mają zielonego pojęcia o wychowaniu psa
  • 8
I przy okazji ostatnio czytałem o historię gdzie jakiś człowiek żeby ratować swojego kota, wskoczył na tory i kota uratował ale sam zginął.


@DavyX pisałam o czymś podobnym niedawno. Zachęcam do przeczytania komentarzy gdzie dla kociarzy najważniejsze jest, że koty przeżyły, a największy problem to kto się nimi zajmie.
WielkiNos - > I przy okazji ostatnio czytałem o historię gdzie jakiś człowiek żeby ra...

źródło: temp_file8372178290789814357

Pobierz
Zachęcam do przeczytania komentarzy gdzie dla kociarzy najważniejsze jest, że koty przeżyły, a największy problem to kto się nimi zajmie.


@WielkiNos: Tylko kot nikogo nie zagryzie na śmierć, ani nie rozszarpie ciała xD A na ulicy koty nie rzucają się na ludzi, więc jak dla mnie różnica jest kolosalna.
@DavyX: Bo istnieje coś takiego jak instynkt łowiecki i tak, szybko poruszający się obiekt jest czymś, czemu wioskowy nieułożony pies z pewnością ulegnie. Ale kto by na wsi układał psy, co nie?
@DavyX Nie bez powodu. Bez powodu to by atakowały gdybyś stał, a ty się poruszałeś na rowerze (psy na wsiach to mieszanki psów myśliwskich i stróżujących, czyż nie?). Poza tym mógł jeszcze zainteresować się twoim zapachem bo niezła z ciebie parówa.
@KRCZVSK: to jest właśnie to synku czego Ty i wiele innych psiarzy nie rozumiecie.
Nie żyjemy w idealnym świecie, są psy bezdomne, są psy których właściciel ma w dupie i jest wiele innych sytuacji.
Normalny człowiek wie że jak pies zaatakuje np. dziecko, to takie śmieszne „powody” jak ty wyżej napisałeś nie będą żadnym argumentem w dyskusji czy takiego psa powinno się uspac.
Ale jak masz puffi zamiast mózgu to chyba
@DavyX Ja ci przedstawiam powód dlaczego pies cię goni gdy jedziesz na rowerze. Nie wypowiadam się nawet czy to dobrze czy źle, bo wynika to z jego natury (ukształtowanej przez człowieka). I jedyne co można powiedzieć to to, że zgadzam się z komentującymi takie newsy - wszystkiemu winni są właściciele.

Następnym razem jak cię tam na wsi będzie gonić pies, zatrzymaj się. Najwyżej cię obszczeka, ale wątpię by cię zaatakował. Psy unikają
Czemu porównujesz psy z ludźmi?


@KRCZVSK: No nie wiem, pomyślmy, bo żyją wśród ludzi? XD I oczekuje się od nich takiego samego zachowania w niektórych aspektach, jak u ludzi. A jak nie potrafią się zaadaptować, to albo wypad do dziczy, albo do uśpienia. Po to mamy cywilizację, żeby nie musieć się przejmować, że zaraz wyskoczy na ciebie z rogu jakieś agresywne gówno i cię zagryzie, bo mu się nie spodobał twój
@WielkiNos: Ze 2 lata temu wracałem z roboty i przechodziłem obok jakiejś małolaty z wielkim psem, po prostu szedłem, nie biegłem, nic nie mówiłem, no nic, a tu nagle widzę jak kundel szarpie za sobą dziewczynę i rzuca mi się do uda. Na szczęście spodni nie przegryzł i szybko odpuścił, ale jakby mi ktoś w twarz powiedział, że psy tylko sprowokowane atakują, to bym napier**ł łbem takiego idioty o krawężnik.
@WielkiNos no i się zesrali.
Ty skoncz #!$%@?.ʕʔ Jeśli pies uznał że teren dookoła windy należy do niego a jakiś obcy typ sobie wchodzi jak gdyby nigdy nic to jak to nazwiesz jak nie prowokacją (z perspektywy psa)? Albo jak typ biega obok. Tak jak napisałam wcześniej, ludzie nawet sobie sprawy nie zdają że źle wychowane psy mogą się triggerowac na jakieś zachowania typu bieganie i nie