Wpis z mikrobloga

Kupiłem w listopadzie Nimbusy 25. W grudniu i styczniu miałem przerwę ze względu na kontuzję pleców. No i teraz mają około 250-270 km przebiegu (wg Garmin Connect 252 km). Nie są to moje jedyne buty. Dzisiaj zauważyłem problem - prawy but nad zapiętkiem się przeciera. Po 252 km! Nie zakładam ani nie ściągam ich zasznurowanych. Zawsze do zakładania używam długiej łyżki (metalową z Ikei). Co ciekawe, lewy but jest jak nowy. Podobny problem mam też w Glideride 3, ale nie aż taki. No i one mają większy przebieg. W NB More V3 mam zrobione 600-700 km i są jak nowe (oprócz oklepanej podeszwy). Puma Velocity Nitro 2 GTX też nie ma problemu.

Czy ktoś z Was też spotkał się z tym w Nimbusach?

#asics #bieganiesprzet #bieganie
cibronka - Kupiłem w listopadzie Nimbusy 25. W grudniu i styczniu miałem przerwę ze w...

źródło: temp_file8910491607376322669

Pobierz
  • 8
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@cibronka: Ogólnie się nie popsuły ani nic z tych rzeczy. Kupiłem je z przeznaczeniem do klepania spokojnych kilometrów. O ile pierwszy trening to było wielkie WOW tak z każdym kolejnym co raz bardziej się w nich męczyłem.

Finalnie dobiłem w nich do 500km i stały się butami do chodzenia. Moim zdaniem jestem do nich za lekki (70kg here). Za duża amortyzacja.