Wpis z mikrobloga

Niesamowite to jest, że ja od 3 lat pisze o psychiatrach, pobytach w szpitalu, przemocy psychicznej i fizycznej wobec mnie, seksualnej a dziś uznałam, że a wstawię sobie post o szkole bo akurat dziś rano o tym myślałam jak żałuję, że nie miałam w ogóle wyboru by iść na studniówkę.

Jak to pięknie nawet nie incele, bo to nie są incele, potrafią wybrać sobie wygodne dla nich rzeczy i zrobić lincz.
Incelom to ja współczuć mogę bo zwykły celibat niechciany, to są już full mizogini obleśni.

Nawet mi się już nie chce odpowiadać na te szydzace komentarze na mój temat, że sobie wymyślam bo mogę w każdej chwili wejsc na tinder i znaleźć desperata.(Przy okazji współczuję z całego serca ludziom których jedynym celem w życiu jest stworzenie bylejakiej relacji albo ich marzeniem jest wkładanie w dziurę i wyjmowanie bo to dla nich oznacza wygranie)

#gownowpis #damskiprzegryw
  • 99
Natomiast uważam, że na jakąś terapię warto się wybrać, bo samo wygadanie dużo daje, możesz usłyszeć jak ti wygląda od drugiej strony, jak ktiś cię odbiera z tym problemem (ale nie pi słowach, bo każdy terapeuta kłamie, ale po gestach, sygnałach niewerbalnych)


@keep_movin: Nawet to nie jest w 100% pewne bo zawsze nurtem psychoanalitycznym wierzyłem że gadanie i analizowanie problemów pomaga ale jakiś czas temu spotkałem się z inną teorią, trochę
@janciopan: zgadzam się z tym, że mówienie o jakiejś sprawie sprawia, że po części przeżywamy ją na nowo i spotkałem się z opinią jakiegoś psychologa że on uważa takie działanie za szkodliwe, szczególnie przy ptsd. Czy ma rację, nie wiem, bo jestem jedynie głupim wykopkiem xD

Terapeuci ogólnie są zdania, że takie coś pomaga rozgrzebać emocje i człowiek powinien na nowo zacząć sobie z tym radzić.
W ogóle co to znaczy wybaczenie?


@keep_movin: Ja wybaczanie rozumiem jako zamknięcie jakiegoś okresu w życiu bo nienawiść trochę jak miłość to są emocje które trzymają cię w przeszłości. Wybaczanie bardziej emocjonalnie pomaga wybaczającemu niż katowi.

Co nie oznacza, że jak spotkasz daną osobę kolejny raz to masz znowu pozwolić po sobie skakać. Niektórzy ludzie są imo jak glupie zwierzęta i nie ma tam błysku większej autorefleksji.
@janciopan: dla mnie zamknięcie jakiejś sprawy to danie danej osobie trochę "kuksańca", tak żeby wiedziała, że na #!$%@? jej było cwaniakowanie.

Nie piszę o rozwiązaniu siłowym, chociaż takie też dopuszczam.
@keep_movin: rozumiem takie podejście bo takie osoby przeważnie poza siłą i okrucieństwem nic nie rozumieją ale kiedyś pracowałem z takim jednym zjebkiem co lubił się znęcać nad innymi i zrozumiałem że takie osoby też ciągle widzą siebie jako ofiary więc jak mu #!$%@? to on pomyśli że ty #!$%@? a o swoich przewinieniach zapomni.

Ale też nie krytykuje bo cicha zemsta jest ok.
@ZenujacaDoomerka: mogę w każdej chwili wejsc na tinder i znaleźć desperata

No bo Julce należy się z urzędu Oskarek z benizem 22cm i milionem na koncie.

przemocy psychicznej i fizycznej wobec mnie, seksualnej

Na ciebie też robotnicy zagwizdali na budowie?