Wpis z mikrobloga

Niesamowite to jest, że ja od 3 lat pisze o psychiatrach, pobytach w szpitalu, przemocy psychicznej i fizycznej wobec mnie, seksualnej a dziś uznałam, że a wstawię sobie post o szkole bo akurat dziś rano o tym myślałam jak żałuję, że nie miałam w ogóle wyboru by iść na studniówkę.

Jak to pięknie nawet nie incele, bo to nie są incele, potrafią wybrać sobie wygodne dla nich rzeczy i zrobić lincz.
Incelom to ja współczuć mogę bo zwykły celibat niechciany, to są już full mizogini obleśni.

Nawet mi się już nie chce odpowiadać na te szydzace komentarze na mój temat, że sobie wymyślam bo mogę w każdej chwili wejsc na tinder i znaleźć desperata.(Przy okazji współczuję z całego serca ludziom których jedynym celem w życiu jest stworzenie bylejakiej relacji albo ich marzeniem jest wkładanie w dziurę i wyjmowanie bo to dla nich oznacza wygranie)

#gownowpis #damskiprzegryw
  • 99
@keep_movin: Różnica pomiędzy nami jest taka że to co ja mówię jest turbo łatwe do zweryfikowania - to jest powszechnie dostępna wiedza psychologiczna, i godzina z terapeutą Ci może rozjaśnić jeśli nie potrafisz takiej wiedzy znaleźć. Ty za to masz "gejradar" na atencjuszki, niemożliwe do zweryfikowania XD
@barnej-flinston: różnica jest też taka, że ty jesteś białorycerzem i jeśli piszesz komentarz to zawsze broniący baby. Jakoś nigdy nie widziałem twojego komentarza żebyś bronił jakiegoś chłopa tutaj.
To też pewna dziwna zależność( ͡° ͜ʖ ͡°)
@barnej-flinston: to nie jest odpowiedź na mój komentarz. To jakieś niczym nie związane z tematem twoje myśli.
Czyli mam rozumieć, że dlatego nigdy nie broniłeś tutaj chłopów, bo zrobili ci krzywdę? Zabierali ci kanapki w szkole? Idź być mizoandrystą gdzieś indziej.
@keep_movin: nie, na wykopie po prostu pluje się na kobiety(jak już jakieś się tutaj pojawią) szerząc nieprawdziwe bzdury typu porównywanie reakcji na traumy według widzimisie(uczulenie na atencjuszki, czymkolwiek by nie były). Prostuje fakty, żeby ktoś nie pomyślał przypadkiem że można takie rzeczy robić. Co, nigdy nie spotkałeś się z reakcją na żywo za takie #!$%@? od rzeczy? No szkoda, szkoda XD
@ZenujacaDoomerka, trzymaj się, kobieto. Bullying potrafi zje*ać psychę, nieważne jakiej płci jest ofiara. Jeśli jeszcze w domu ma się głupich, zlewających starych, to game over. Największym mitem jest, że ci, którzy "gnębili" po latach kończą marnie. A jest przeciwnie - radzą sobie, są dynamiczni, zsocjalizowani, mają rodziny, krąg znajomych, różne, ale stabilne prace, nawet biznesy. Baba na tym świecie z reguły ma łatwiej, ale nic nie jest dane na tacy. Pal
@ZenujacaDoomerka: Taka brzydka jesteś, to chodź się ruchać. Dam Ci też namiary co najmniej do kilkunastu desperatów, którzy przyjadą i realnie się mogą spotkać. Oni nie mieli żadnej możliwości czy propozycji spotkania w internecie. Wyszedłem z inicjatywą i piszę zupełnie poważnie. Odpowiesz?
@ZenujacaDoomerka: Atencja nie jest mi znana i nie wiem jakie to uczucia wywołuje. To w takim razie nie wiem czego oczekujesz? Chcesz po prostu pogadać realnie i z kimś prawdziwym? Odezwij się na priv, pogadam przez telefon w wolnej chwili, tak po prostu. Ot, tyle.
Wyżalić na wykopie co czynię od tych kilku lat, po prostu miałam niefarta że to trafiło w gorące XD


@ZenujacaDoomerka: Ok, powodzenia. Też się wyżaliłem dzisiaj w innym temacie. Sprawdzisz po moich wpisach. Myślisz, że mi to w czymś pomogło?