Wpis z mikrobloga

Niesamowite to jest, że ja od 3 lat pisze o psychiatrach, pobytach w szpitalu, przemocy psychicznej i fizycznej wobec mnie, seksualnej a dziś uznałam, że a wstawię sobie post o szkole bo akurat dziś rano o tym myślałam jak żałuję, że nie miałam w ogóle wyboru by iść na studniówkę.

Jak to pięknie nawet nie incele, bo to nie są incele, potrafią wybrać sobie wygodne dla nich rzeczy i zrobić lincz.
Incelom to ja współczuć mogę bo zwykły celibat niechciany, to są już full mizogini obleśni.

Nawet mi się już nie chce odpowiadać na te szydzace komentarze na mój temat, że sobie wymyślam bo mogę w każdej chwili wejsc na tinder i znaleźć desperata.(Przy okazji współczuję z całego serca ludziom których jedynym celem w życiu jest stworzenie bylejakiej relacji albo ich marzeniem jest wkładanie w dziurę i wyjmowanie bo to dla nich oznacza wygranie)

#gownowpis #damskiprzegryw
  • 99
@ZenujacaDoomerka czego oczekujesz pod pojęciem, że chcesz być tylko zdrowa? Bylas na takiej terapii (np. na oddziale dziennym) z której wychodzi się z konkretną diagnoza na papierze? Wyczuwam narcystyczne zaburzenie osobowości.
Nawet mi się już nie chce odpowiadać na te szydzace komentarze na mój temat, że sobie wymyślam bo mogę w każdej chwili wejsc na tinder i znaleźć desperata.


@ZenujacaDoomerka: Zawsze mnie to rozwala, tinder remedium na wszystkie problemy kobiet xD Nieważne, że któraś ma zaburzenia i choroby psychiczne, przez które nie stworzy relacji, nieważne, że którejś największym problemem jest choroba, zła sytuacja w rodzinie, brak pieniędzy itp. - seks z losowym
@ZenujacaDoomerka prędzej diagnoza psychologa klinicznego jest poprawna, ale zależy jak długo i w jakich warunkach Cię obserwował. Stany lękowe i depresyjne to nie jest diagnoza, tylko efekt. No i dalej nie napisałaś czego oczekujesz od stanu, w którym określiła byś siebie jako zdrową, a nie cierpiąca i chorą.
@Bover: i tu się grucha mylisz, widziałem depresje bliskiego mi człowieka o życiu którego większość wypoków mogłoby pomarzyć. 6 lat go nie ma z nami. Od tamtego czasu sam BARDZO uważam na to do mówię i komu i nie oceniam i nie porównuje, bo to jest #!$%@? taka jama, że jak Cię za nogi nie wyciągną to sam się nie wydrapiesz.