Wpis z mikrobloga

Niesamowite to jest, że ja od 3 lat pisze o psychiatrach, pobytach w szpitalu, przemocy psychicznej i fizycznej wobec mnie, seksualnej a dziś uznałam, że a wstawię sobie post o szkole bo akurat dziś rano o tym myślałam jak żałuję, że nie miałam w ogóle wyboru by iść na studniówkę.

Jak to pięknie nawet nie incele, bo to nie są incele, potrafią wybrać sobie wygodne dla nich rzeczy i zrobić lincz.
Incelom to ja współczuć mogę bo zwykły celibat niechciany, to są już full mizogini obleśni.

Nawet mi się już nie chce odpowiadać na te szydzace komentarze na mój temat, że sobie wymyślam bo mogę w każdej chwili wejsc na tinder i znaleźć desperata.(Przy okazji współczuję z całego serca ludziom których jedynym celem w życiu jest stworzenie bylejakiej relacji albo ich marzeniem jest wkładanie w dziurę i wyjmowanie bo to dla nich oznacza wygranie)

#gownowpis #damskiprzegryw
  • 99
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: nie da się im jednak odmówić racji, że twoja sytuacja i przeżycia, w obiektywnej mierze, jest czymś co dotyka pewnie z 20-30% mężczyzn. Czyli jest zasadniczo czymś normalnym. Ty zaś prezentujesz siebie w takim świetle, jakby największe krzywdy i wszelkie przekleństwa na ciebie spadły.

Zrozum, że ci którzy tak cię krytykują/obrażają, mogą tylko marzyć o takim życiu i tak małej ilości negatywnych bodźców i sytuacji, jakie ciebie spotkały.
  • Odpowiedz
@Bover: a ja wielokrotnie pisze gdzie się da, że to wierzchołek góry lodowej i nawet jeśli to byłby mój jedyny problem nie rozumiem czemu mieliby mnie obchodzić inni mężczyźni, to mój ból i o nim pisze i nie poprawi mojego stanu fakt że jakieś 30% mężczyzn czuję się tak samo, to nic nie zmieni.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: dlatego ja nie lubię jak post jest za mocno plusowany bo wtedy trafia w topkę i zaczyna się gówno z głównej wykopu wylewać. Nie ma bata, co napiszesz zawsze jakaś grupa ludzi będzie cię wyzywać, poza tym dużo głupich odzywek, jakiś bzdur i może 30% czegoś sensownego.
  • Odpowiedz
@LubianyTyp: i uważasz, że kobieta nie ma tym samym skarżyć się na swoje życie? No to polaki nie maja prawa się skarżyć na niskie zarobki i brak mieszkań, bo przeciez mudzyni w Afryce nie mają niczego
  • Odpowiedz
@Tajlosfit

@LubianyTyp: i uważasz, że kobieta nie ma tym samym skarżyć się na swoje życie? No to polaki nie maja prawa się skarżyć na niskie zarobki i brak mieszkań, bo przeciez mudzyni w Afryce nie mają niczego


Easy mode - o to chodzi.
  • Odpowiedz
@barnej-flinston: o, jest i wykopowy kukoldzik.

To prawda, że nie da się wycenić kto bardziej cierpi, ale atencjuszki poznaję z daleka, bo mam na nie uczulenie.

@ZenujacaDoomerka napisałbym ci jakieś rady, ale i tak wiem, że je olejesz, albo będziesz dawać wymówki - przerabiałem toto, nie z tobą, ale z innymi osobami.
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: i lepiej jest ci po tych terapiach? Czy chodzisz tam dla atencji?

Bo czasem jest tak, że ludzie chodzą na nie żeby po prostu się wygadać, żeby ktoś ich wysłuchał, ale tak jak ich życie wygląda źle, tak dalej wygląda.
  • Odpowiedz
@keep_movin: widziałeś kiedyś jak wygląda terapia grupowa? To nie jest atencja jaka byś chciał dostać, to są trudne do przełknięcia rzeczy. A teraz idę na indywidualną więc nie sądzę że da się atencjonowac na lekarzu. Jakbym chciała atencje to bym fotki wrzucala a nie niewygodne rzeczy z życia
  • Odpowiedz
Bo czasem jest tak, że ludzie chodzą na nie żeby po prostu się wygadać, żeby ktoś ich wysłuchał, ale tak jak ich życie wygląda źle, tak dalej wygląda.


@keep_movin: skuteczność terapii jest mocno dyskusyjna, w sumie to nie znam nikogo kto się wyleczył. Każdy poważniejszy przypadek leci na lekach i to daje rezultaty chociaż jak pisałem w innych wpisach dla mnie psychotropy to są takie lite-narkotyki, ale jak ktoś musi brać
  • Odpowiedz
@ZenujacaDoomerka: wiem jak wygląda grupowa i wiem jak ludzie potrafią #!$%@?ć atencjuszki xD a te albo się rozpłaczą, albo przybiorą postawę defensywną, zamkną się i zaczną obserwować, a w myślach komentować.

@janciopan naukowcy się spierają, czy da się zmienić człowieka po 25 roku życia. Natomiast uważam, że na jakąś terapię warto się wybrać, bo samo wygadanie dużo daje, możesz usłyszeć jak ti wygląda od drugiej strony, jak ktiś cię odbiera z
  • Odpowiedz