Wpis z mikrobloga

Niesamowite to jest, że ja od 3 lat pisze o psychiatrach, pobytach w szpitalu, przemocy psychicznej i fizycznej wobec mnie, seksualnej a dziś uznałam, że a wstawię sobie post o szkole bo akurat dziś rano o tym myślałam jak żałuję, że nie miałam w ogóle wyboru by iść na studniówkę.

Jak to pięknie nawet nie incele, bo to nie są incele, potrafią wybrać sobie wygodne dla nich rzeczy i zrobić lincz.
Incelom to ja współczuć mogę bo zwykły celibat niechciany, to są już full mizogini obleśni.

Nawet mi się już nie chce odpowiadać na te szydzace komentarze na mój temat, że sobie wymyślam bo mogę w każdej chwili wejsc na tinder i znaleźć desperata.(Przy okazji współczuję z całego serca ludziom których jedynym celem w życiu jest stworzenie bylejakiej relacji albo ich marzeniem jest wkładanie w dziurę i wyjmowanie bo to dla nich oznacza wygranie)

#gownowpis #damskiprzegryw
  • 99
@ZenujacaDoomerka

Weź nie pisz głupot jaką ty biedna - jesteś w uprzywilejowanej grupie... Szukasz nie wiadomo jakiej relacji a sama jesteś brzydką, chora psychicznie polką co do związku może wnieść co najwyżej golą dupe. Sorry za słowa, ale tak to wygląda. Co ty masz dla faceta?
@ZenujacaDoomerka

@LubianyTyp: pisałam wielokrotnie, nie chce faceta ani relacji. Chce być zdrowa i sobie shitpostuje bo to dla mnie fajna forma copium


Oki. Sorki. No ale faceci są i tak w gorszej sytuacji jeśli chodzi o samotność i ogólnie życie. Ty możesz sobie spokojnie załatwić jakiś spacer albo wyjście z kimś na kebaba - chłopaki z tagu przegryw choćby tego kebaba postawili nie mają takiej okazji. Dla facetów poprostu nikt nie
@ZenujacaDoomerka: to teraz pomyśl sobie, że prawie każdy w tym kraju nie ma takiej pracy o jakiej marzył, prawie każdy w kraju żyje w mieszkaniu/domu nie takim jakim by chciał.
I co, ma zrezygnować z wszystkiego, bo jego idealny obraz wytworzony w głowie różni się od rzeczywistości?

To tak podsumowując twoje narzekanie, że nie będziesz z jakimś desperatem, bo rycerz na białym koniu, który istnieje jedynie w twojej głowie nigdy nie
@Glock17: ptsd nie jest tylko po wojnie, każdy ma inną biochemię mózgu, generalnie jak się trochę człowiek dokształci z psychologii to szybko wychodzi że na takie same traumy dwa mózgi mogą różnie zareagować, ergo nie da się wycenić na ile ktoś cierpi psychicznie na podstawie "wagi" przeżycia, dlatego porównanie którego użyła opka nie jest w żadnym sensie niewłaściwe.
@keep_movin: okej ale na narzekam że moje życie to piekło które mój mózg mi codziennie serwuje. Myśli o robieniu sobie krzywdy, napady agresji albo płaczu, nagle poczucia beznadziei a za kilka godzin nagle świat jest piękny, potem koszmary gdzie jestem bita, gwałcona tak realistyczne że człowiek się budzi zlany potem. To nie jest wołanie o bolca, ja po prostu pisze rzeczy żeby było mi lżej że ktoś to zobaczył. Wykop mi
@ZenujacaDoomerka Usuwaj i dawaj na czarno przegrywow. Nie ma sensu z nimi dyskutować. Ja dziś wyłowiłem piękny komentarz, który zaplusowaly setki innych zjebow. To są jakieś bezmózgie zwierzaki, nie przejmuj się nimi.
Jest tutaj też dużo wartościowych Mirków i Mirabelek i dla nich tu warto być. Trzymaj się ()
GrammarNazi - @ZenujacaDoomerka Usuwaj i dawaj na czarno przegrywow. Nie ma sensu z n...

źródło: temp_file4385993106532608419

Pobierz