Wpis z mikrobloga

@Miguelos: a kto Ci dał prawo aby o tym decydować? Nie jesteś od tego aby decydować o życiu innych.
Z tego co rozumiem gościowa niczego złego nie zrobiła. Nie było w jej działaniu szkody dla nikogo, więc nikogo to nie powinno obchodzić.
I dobrze, nie chciałbym żeby leczyła mnie lekarka która wstawia swoje nagie zdjęcia do neta


@cword: a najgorzej ostatnio byłem u lekarza i ten zwyrol pod ubraniem był CAŁKIEM NAGI
@Alakecz: chyba bardziej chodzi o atencyjnosc, atencyjnosc to niedobra rzecz. Jesli ktos przesuwa sobie granice tylko dla wirtualnych plusików to raczej cos jest z nim nie tak i powinno sie na takich ludzi uwazac. Juz bardziej rozumiem prostytutki z OF XD

@xkajteqx jesli ktos robi to na plazy nudystow i nie wrzuca do internetu to chyba pokazuje ze to siedzi w nim, a nie robi tego dla atencji
w jaki sposób jej nagie zdjęcia wpływają na jakość leczenia i czemu ma ci przeszkadzać że leczy cię ktoś kto wstawił gdzieś nagie zdjęcia? Jak pani fryzjerka wstawiła to też odmawiasz usługi?


@Alakecz: m.in. lekarz, prawnik, nauczyciel to zawody zaufania społecznego i od wykonujących je osób należy wymagać odpowiednich postaw moralnych.
nsfw

Zawiera treści NSFW

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@SaintWykopek: Ja #!$%@? wykopkom to wszystko przeszkadza. Potem się dziwicie że dziewczyny nie macie. Zdradzę wam tajemnice - to nie wasza morda jest problemem, to #!$%@?. Czas się stąd ewakuować. Portal stał się totalnym ściekiem. C**j wam w dupe i żeby się wasze życie nigdy nie zmieniło.
@cword: no zdecydowanie lepiej żeby leczyła Cie cnotka kato, która zamiast medycyny będzie Tobie podstawiać klauzulę sumienia.
W końcu pokazanie cycka w necie skreśla jej wiedzę medyczną. Co innego jakby nosiła habit czy hidżab, to zaraz podnosi jakość usługi medycznej o 1000%.
@mayek: "Co wspólnego ma wrzucenie zdjęcia do internetu z prostytucją?"
bo dla przegrywa, który piersi zna tylko z filmów XXX czy mangi to to samo.
Zazdrość, Zawiść, Złość, Frustracja.