Wpis z mikrobloga

@Kolarzino

>w jaki sposób jej nagie zdjęcia wpływają na jakość leczenia


@Alakecz: czy ktoś zdrowy na umyśle wrzuca swoje nagie fotki do neta? Psychiatra nie jestem, ale odpowiem: nie. Zawsze za czymś takim idą mniejsze lub większe zaburzenia
  • Odpowiedz
@Alakecz: jak ktoś lubi swoje ciało i seksualność to ma do tego prawo i to jest jego sprawa. Ale upublicznianie takich zdjęć, w szczególności na portalach gdzie siedzą osoby poniżej 18 roku życia, już nie jest ok bo daje zły przykład. To nie jest kwestia ciasnej głowy tylko podstawowych wartości, których najwyraźniej ci brakuje ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
@SaintWykopek @SaintWykopek @ortalionowy @dwukropekD Po pierwsze, to było pod koniec studiów- jedynie książka była z pierwszego roku. Po drugie nikogo nie wyrzucili xd staż podyplomowy dawno skończony, udzielała się na grupie odnośnie rekrutacji na specjalizację, więc pewnie już jakąś zaczęła. Było śmiesznie, ale #!$%@? jej zrobili ( ͡° ʖ̯ ͡°) można się rozejść
pyngwinbobo - @SaintWykopek  @SaintWykopek  @ortalionowy  @dwukropekD Po pierwsze, to...

źródło: temp_file100140575855501743

Pobierz
  • Odpowiedz
  • 13
Po pierwsze, to było pod koniec studiów- jedynie książka była z pierwszego roku. Po drugie nikogo nie wyrzucili xd staż podyplomowy dawno skończony, udzielała się na grupie odnośnie rekrutacji na specjalizację, więc pewnie już jakąś zaczęła. Było śmiesznie, ale #!$%@? jej zrobili ( ͡° ʖ̯ ͡°) można się rozejść


@pyngwinbobo Wychodzi na to że żyłem z błędnym przekonaniem. Lepiej wyjść na debila teraz, niż być do końca
SaintWykopek - >Po pierwsze, to było pod koniec studiów- jedynie książka była z pierw...

źródło: temp_file5450076551730377870

Pobierz
  • Odpowiedz
@SaintWykopek: Klasyczne wysropki. "Nie pokazuj cycków w internecie bo zniszczysz sobie życie. W sensie jeszcze ja doniosę na ciebie i ci zniszczę życie a tego bym nie chciał. Wszystko zależy jaki będę miał nastrój po tym jak zwale sobie do twoich cycków"
  • Odpowiedz
A że mi się podoba bardziej różowy bo się bardziej wyróżnia uważasz za coś złego to XD


@cword: Czyli kryptogej atencjusz. ( ͡° ͜ʖ ͡°)-
  • Odpowiedz