Wpis z mikrobloga

Zamówiłem sobie dietę pudełkową Keto 1500kcal a mam zapotrzebowanie 2200kcal według kalkulatora. Myślałem, że jak zamówię mniej to coś tam sobie jeszcze z lodówki dojem w miedzy czasie, ale po zjedzeniu tych posiłków w ogóle nie mam ochoty na nic innego. Jeść na siłę czy trzymać się pudełek i obserwować? #dieta #keto #ketoza
  • 16
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 0
@Pimenistka: myślałem żeby dobić przynajmniej do tych ~2000kcal, np poprzez większą kolację, bo śniadania mi bardzo ciężko idą bo w ogóle rano nie czuje apetytu, a jestem ciekawy co się stanie jeśli będę się trzymać tylko tych pudełek.
@Pimenistka: Skoro jest na deficycie kalorycznym to obstawiam, że miał nadwagę lub otyłość. Pomimo to na wcześniejszej diecie jadł więcej niż potrzebował i tył, teraz ma zapasy z których korzysta i nie jest głodny. Kiedy jego apetyt był bardziej odpowiedni do sytuacji?
  • 0
@Mirkosoft: @Pimenistka mam 186cm wzrostu i wagę 89. Chciałbym zejść do 82 bo w tej wadze czuje się najlepiej. Wcześniej już byłem na keto i zszedłem z 93 do 83, tylko, że wcześniej miałem dietę 1900kcal i tak jak ktoś napisał w pierwszy poście dużo posiłków nie dałem rady zjeść.
@IPKISS: ja bym aż tak mocno nie ścinał, bo przy tym wzroście, wadze to 1500 wydaje się już mocno poniżej bmr, ale wiadomo, że najlepiej obserwować i reagować na tempo spadku wagi, dorzuć sobie najwyżej jakąś kaloryczną przekąskę jak nie masz potrzeby jeść już więcej dla zaspokojenia głodu, ja teraz zwiększyłem kalorie z 2000 do 2300 i stwierdziłem, że przy 2000 spokojnie się najadam, ale w te 300 mogę sobie zawsze
@IPKISS zdecydowanie podbij trochę kaloryke (chociaż przy tej wadze i wzroście zapotrzebowanie powinieneś mieć wyższe - ale to trzeba samemu wyczuć) , dorzuć sobie np kilka orzechów czy mct do kawy ew oliwę dolej do 1 z posiłków. Przy tak głębokim deficycie Za 2-3 tyg zacznie się zjazd, a za nim wahania nastroju, kompulsywne napady głodu i spadki siły. Lepiej niższy deficyt ale rozłożony w czasie, tyle że też nie ma co